Yardım Xiaomi Poco F2 Pro TWRP Ekranında Kaldı (1 Viewer)

fafafe123

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Şurada ki link üzerinden twrp moduna soktum.Fakat şuanda tek isteğim twrpden çıkıp belli bir süre daha imei repairsiz devam etmek istiyorum.TWRP>Reboot>System yapmama rağmen yine twrp ekranı geliyor.Yardım ederseniz sevinirim.

fafafe123

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Rom atmak için telefona dosya atmam gerekiyor değil mi ? Bilgisayar üzerinden telefona bir şey atamıyorum.Normalde magisk dosyalarını atabilmiş olsaydım imei repair işlemine devam edecektim.Fakat şuanda ne yapacağımı bilemiyorum.İlk defa denediğim bir şey.

fafafe123

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hocam imei repairi geniş ve videolu anlatımını falan bulabilir miyim ?Birde şuan problem nedir ?Yani twrp neden her başlatıldığında geliyor.Yani magiski nasıl atabilirim.Yok mu yardımcı olabilecek birisi yani şuan neyin ne olduğunu falan anlayamadım.

Emre_0404

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ustalar konuyu bıraz hortlatıcam size zahmet sımdı poco f2 de ben 12.0.4.0 endonezya rom u kurdum ama daha guncel global romlarda anroıd 11 v12 surumu fark ettım ama bı turlu ne twrp den nede mı flastan kuramadım sebebını cozemedım twrpden wıpe yapınca rom bıle sılınıyor