Bilgi Xiaomi Redmi Note 7 Siyah Ekran Sorunu (1 Viewer)

phonemaster

Öğrenmek Bitmeyen Bir Süreçtir
Genel Moderatör
Usta Üye
Telefona UMT ile bootloader unlock işlemi uyguladım. Sonrasında siyah ekranda kaldı ve açılmadı.
Çözüm:
  • Telefonu fastboot moda alıyoruz. Fastboot yazısı çıkmıyor, siyah ekranda kalsada PC görüyor.
  • Yapılan işlemden dolayı bootloader açık oluyor. TWRP yükleyip, custom rom flaslıyoruz.
  • Telefon normale dönüyor. Sonrasında stock rom atabilirsiniz.

jan

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Fastboot modunda yada edl modda stock rom yüklensede cihaz açılıyor

K

Kdg14

Guest
Sitenizde aynı içeriği sahip birden fazla konu olmasının siteye katkısı olacağını düşünmüyorum. :)
Yo ondan dolayı söylemedim:) bazı kullanıcılar buraya sadece dosya almaya geliyorlar...:confused:
konu açanlarada. bu böylede olur demelerine kızıyorum madem yazacaksınız konu açın herkes faydalansın... ?

• Beğen
Tepkiler: jan

jan

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Yanlış anlaşılmasın ukalalık etmek için yazmadım. Ufak bir bilgi bende eklesem iyi olur diye düşündüm. :)
İçerik hazırlayıp yayınlamak için vakit bulamıyoruz. Ben forumu takip ederim boş zamanım oldukça açılan başlıklara bakarım sorun sıkıntısı olanlar için varsa bir bildiğim paylaşırım :)

K

Kdg14

Guest
Yanlış anlaşılmasın ukalalık etmek için yazmadım. Ufak bir bilgi bende eklesem iyi olur diye düşündüm. :)
İçerik hazırlayıp yayınlamak için vakit bulamıyoruz. Ben forumu takip ederim boş zamanım oldukça açılan başlıklara bakarım sorun sıkıntısı olanlar için varsa bir bildiğim paylaşırım :)
Ustam estağfirullah ukalalık bende affedin diğerlerinin tepkisini size attım özür dilerim...?

• Beğen
Tepkiler: jan