Çözüldü Xiaomi Redmi Note 8 Pro - Antirollback Check Error ve flash crclist error hatası (1 Viewer)

turkcellgsm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
xiaomi redmi note 8 pro cihaz repair için geldi herşey doğru gitti en son yazılım yükleme işine geldi ama cihaz bir türlü yazılımı kabul etmedi hep recovery moduna atıyor kendini Antirollback Check Error ve flash crclist error hatası veriyor yazılım yükleyemiyorum hata veriyor ne denediysem en son şimdi yusuf ustanın verdiğini deniyorum inşallah olur :) dedim ama oda olmadı main menü redmi recovery 3.0 diye açılıyor daha ileri gitmiyor . bootloader açıktı oda kitlenmiş .

YuSuF02

Kılıç kınından çıkmadıkça it sürüsü dağılmaz.
Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
xiaomi redmi note 8 pro cihaz repair için geldi herşey doğru gitti en son yazılım yükleme işine geldi ama cihaz bir türlü yazılımı kabul etmedi hep recovery moduna atıyor kendini Antirollback Check Error ve flash crclist error hatası veriyor yazılım yükleyemiyorum hata veriyor ne denediysem en son şimdi yusuf ustanın verdiğini deniyorum inşallah olur :) dedim ama oda olmadı main menü redmi recovery 3.0 diye açılıyor daha ileri gitmiyor .

ustam eng yükleyip reset efs yapıp tekrar global at açılır sonra tekrar IMEI repair yap

YuSuF02

Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
xiaomi redmi note 8 pro cihaz repair için geldi herşey doğru gitti en son yazılım yükleme işine geldi ama cihaz bir türlü yazılımı kabul etmedi hep recovery moduna atıyor kendini Antirollback Check Error ve flash crclist error hatası veriyor yazılım yükleyemiyorum hata veriyor ne denediysem en son şimdi yusuf ustanın verdiğini deniyorum inşallah olur :) dedim ama oda olmadı main menü redmi recovery 3.0 diye açılıyor daha ileri gitmiyor . bootloader açıktı oda kitlenmiş .

cihazda kaç tane sim yeri var iki tanemi bir tanemi

turkcellgsm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
cihaz global rom daykenmi repair yapayım ?

çift sim li . eng romuda kabul etmiyor erase boot error hatası veriyor mi flash ta.

YuSuF02

Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı

Muhammet.

Programmer
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı

Ustam fastbottan anti rollback numarana bak . İndirdiğin stock rom dosyasının flash all dosyasını notepad+ ile açıp numara aynı veya düşükse onu yükleme yapın. Samsung u sürümü gibi düşünün.

YuSuF02

Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi - Genel Forum Kuralları
  • 3.10. Konu başlıklarında kelimelerin ilk harflerinin büyük, diğer harflerin ise küçük harflerle yazılması zorunludur.

YuSuF02

Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı

YuSuF02

Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı

Laqqer

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Elimde Redmi Note 8 Pro var repair işlemi yapıldı ardından global rom atılır iken "clean all and lock" seçili unutuldu cihaz açılmaz oldu. Cihaza Ufi ile tekrar eng rom atıldı ve şu an çalışıyor. Bu cihaza tekrar unlock ya da Global rom nasıl yüklenir?

aslankim34

Allah bize yeter o ne güzel vekildir
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Elimde Redmi Note 8 Pro var repair işlemi yapıldı ardından global rom atılır iken "clean all and lock" seçili unutuldu cihaz açılmaz oldu. Cihaza Ufi ile tekrar eng rom atıldı ve şu an çalışıyor. Bu cihaza tekrar unlock ya da Global rom nasıl yüklenir?
eng rom yüklü tüm cihazlara mi flash tool den global yüklenir sıkıntı olmaz
ama unlock olmaz​

turkcellgsm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
cihaz global se yüklenir çin se yüklenmeyebilir hata verirse yandın ancak çin romu ile düzelir.

Son düzenleme:

turkcellgsm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
internette birileri reklam yapıyor redmi note 8 pro çin modeline global rom yüklenir ama cihazı göndermeniz gerek diye bootloader kapalı olsada yükleme yapıyorlarmış . demekki bir yolu var çözüldükçe artık piyasayada iner bu bilgiler önemli olan şey birilerinin yapmaya başlaması gerisi gelir xda forumda var zaten bu konu .