Çözüldü Xiaomi Redmi Note 8 Pro (Begonia) Bypass Mi Account [Without Vpn Just Flashing] (Bootloader Locked Or Unlocked) Mıuı V12.5.1.0 Android 11.0 (1 Viewer)

MIUI Antalya Pro SRV

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
imei null olmaz tam silme işlemi yapmazsanız yada stock recovery bölümünden cihazı silip fabrika ayarlarına dönmezseniz 12.0.8 sürümü hariç yeni çıkan tüm sürümlerde imei işlemi yapılmış cihazlar fabrika ayarına döndürüldüğünde imei siler kalıcı imei hikaye her sürümde çalışmıyor 12.5.1 eng rom gibi çalışır meta moduna geçer zor değil deneme yaparak bir çok sorunu aşabilirsiniz ne yaptığını bilmeyen teknik becerisi olmayan okuyarak yapmaya çalışmasın cihazların içini açmasın lütfen oluşabilecek tüm sorunlarda sorumluluk işlemi yapan kişiye aittir.

MIUI Antalya Pro SRV

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
hangi tool ile yazdırdın ve bootloader açtın mı yazdırmadan önce
bootloader açmadan yazınca cihaz açılmıyor dosya sistemi hasarlı diyor reset atıyor süreli kilidi açınca cihaz da açılıyor sp flash yükler ben box kullanıyorum reklam olmasın tepki topluyor boş yere para ödeyenin elbet ayrıcalıkları olacaktır.

MIUI Antalya Pro SRV

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
hangi tool ile yazdırdın ve bootloader açtın mı yazdırmadan önce
bootloader açmadan yazınca cihaz açılmıyor dosya sistemi hasarlı diyor reset atıyor süreli kilidi açınca cihaz da açılıyor sp flash yükler ben box kullanıyorum reklam olmasın tepki topluyor boş yere para ödeyenin elbet ayrıcalıkları olacaktır.