ENG Firmware Xiaomi Redmi Note 8 Pro ENG Firmware(ENG ROM) (1 Viewer)

YuSuF02

Kılıç kınından çıkmadıkça it sürüsü dağılmaz.
Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
eline sağlık abi

demircivan

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm ustalar note 8 pro var elimde bl kapalı.buna eng romu nasıl yükleyebilirim repair işlemi için.bildiğim kadarı ile edl mod yok bu cihazda yardımcı olursanız sevinirim

phonemaster

Öğrenmek Bitmeyen Bir Süreçtir
Genel Moderatör
Usta Üye
selamun aleyküm ustalar note 8 pro var elimde bl kapalı.buna eng romu nasıl yükleyebilirim repair işlemi için.bildiğim kadarı ile edl mod yok bu cihazda yardımcı olursanız sevinirim
Yetkili hesap ya da UFI box lazım. Bunlarda yoksa 2 ay için şebekeyi açtırırsın, 50-60 tl masrafın olur. 2 ay içinde kilit açıp istediğini yaparsın.

demircivan

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Yetkili hesap ya da UFI box lazım. Bunlarda yoksa 2 ay için şebekeyi açtırırsın, 50-60 tl masrafın olur. 2 ay içinde kilit açıp istediğini yaparsın.
ustam öncelikle cevap için teşekkürler.öncelikle ben üç telefoncunun frp+repair işlemleri ile ilgileniyorum ve ufak ufak ilerliyorum.benim bu işte biraz pişmem lazım.bilgi eksikliğim var ama aradığım cevabı bulamadım hiçbiyerde.soruyu bu şekilde sordum basit olarak.elimde vardı bu cihazdan başka bir yere yönlendirmek zorunda kaldım.asıl mesele şu ki başka bir arkadaş 50 tl ye note 8 pro yu nasıl imei repair yapabiliyor başka bir yöntemi var mı yada almam gereken bir tool veya box.cihazda şebeke yok bl kapalı imei repair yapılıyor aklım ermedi.yardımcı olursan veya yönlendirebilirsen memnun olurum.bu arada belki bilgi edinebilmek adına elimde chimera,eft ve umt mevcut şimdiden teşekkürler

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
ustam öncelikle cevap için teşekkürler.öncelikle ben üç telefoncunun frp+repair işlemleri ile ilgileniyorum ve ufak ufak ilerliyorum.benim bu işte biraz pişmem lazım.bilgi eksikliğim var ama aradığım cevabı bulamadım hiçbiyerde.soruyu bu şekilde sordum basit olarak.elimde vardı bu cihazdan başka bir yere yönlendirmek zorunda kaldım.asıl mesele şu ki başka bir arkadaş 50 tl ye note 8 pro yu nasıl imei repair yapabiliyor başka bir yöntemi var mı yada almam gereken bir tool veya box.cihazda şebeke yok bl kapalı imei repair yapılıyor aklım ermedi.yardımcı olursan veya yönlendirebilirsen memnun olurum.bu arada belki bilgi edinebilmek adına elimde chimera,eft ve umt mevcut şimdiden teşekkürler
sevgılı meslektaşım he işin başı araştırmak.kısaca ıslemde box benzerı tollar evet kullanılırçlakın free yanı ücresız manuel yapılısada mevcut.bıraz uğrastırı.rısklı.öncelıkle ıyıce bır bılgı ve hakımıyet olayından sonra çok zevklı ve kolay.başarının anahtarı ezbercılık dııl.araştırmak.denemek.bulmak.
iyi geceler

demircivan

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
sevgılı meslektaşım he işin başı araştırmak.kısaca ıslemde box benzerı tollar evet kullanılırçlakın free yanı ücresız manuel yapılısada mevcut.bıraz uğrastırı.rısklı.öncelıkle ıyıce bır bılgı ve hakımıyet olayından sonra çok zevklı ve kolay.başarının anahtarı ezbercılık dııl.araştırmak.denemek.bulmak.
iyi geceler
eyvallah ustam haklısın zaten bilmediklerimi öğrenerek yapıyorum yaptığım işleri ezberci değilim yani..sorduğum soruda bilmediğim birşey olduğu için sordum.böyle bir yöntem varsa bilgilenmek istedim.sonuç olarak bilgiler zaman geçtikçe güncelleniyor bu işlerde.

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
eyvallah ustam haklısın zaten bilmediklerimi öğrenerek yapıyorum yaptığım işleri ezberci değilim yani..sorduğum soruda bilmediğim birşey olduğu için sordum.böyle bir yöntem varsa bilgilenmek istedim.sonuç olarak bilgiler zaman geçtikçe güncelleniyor bu işlerde.
forumumuz da çok degerlı ustalarımız var.konuları tek tek ıncleyınçaradıgınız cevaplarıda bulucaksınız.başarılar

demircivan

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
forumumuz da çok degerlı ustalarımız var.konuları tek tek ıncleyınçaradıgınız cevaplarıda bulucaksınız.başarılar
tabikide hepiniz değerlisiniz ve bilgilerinizden yarlanmak için buradayım usta.sorduğum soru ile ilgili bir konu bulamadım da onun için phonemaster ustamıza sordum.ilgin için teşekkür ederim

taludze

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bu dosya devamlı kota doldu diyor arkadaşlar, kopya oluştur dediğindede indirmiyor, başka bi bulutta veya başka bi yerde yokmudur ? konu ile ilgili yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

cek10

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Xiaomi ENG Rom nedir?
ENG Rom, cihazların üretim aşamasında kullanılan saf android yazılımıdır. Üretim aşamasında cihazı test etmek ve performans ölçümleri yapılmak için üretici firmalar tarafından kullanılır. Bu yazılımlar her hangi bir koruma içermez. Günlük kullanıma uygun değildir.
Yazılımların amaçları ise; yazılım atılamayan yada hatalarla karşılaşılan, bootloader kilidi açık olmayan, mi hesabı içeren fakat şifresi bilinmeyen cihazların sıfırlanması için kullanılır. Bu yazılımdan sonra cihaza Mi Flash aracılığı ile Rom yüklemesi yapabilirsiniz.
Brick olmuş cihazı onarmak için kullanılır. Ayrıca EFS onarımı da yapılabilir.
ENG Rom nasıl yüklenir?

EDL ya da Test Point yöntemi ile Mi Flash aracını kullanarak yazılımı cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.
Not: Telefonunuzda oluşabilecek tüm sorumluluk size aittir. Bu konuda ben ve GsmKolik ailesi sorumlu değildir.

İNDİR
[HIDETHANKS] [/HIDETHANKS]
tesekkurler