Muhammet.

Programmer
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Herkese iyi forumlar sevgili üyeler

Not. T.C. Yasalarına göre imei değiştirme suçtur sadece kendi orjinal numaralarını imei dosyasının silinmesi durumunda kullanınız.
Edit: Bizim yaptığımız işlem baseband uçması vb. durumlarla karşılaşan kullanıcılara yardım maksadıyla bu konu açılmıştır.

1. Bootloader kilidini açıyoruz.
2. Twrp yüklüyoruz.
Edit: Paylaştığım dosya farklıdır bootlaode rmenü aldıktan sonra dosyaya tıklamanız yeterli

3. Dft pro açıyoruz görselde ki gibi ayarlıyoruz. ve Starta basıyoruz.
a.png
4. Stock Recovery Yükleme
Bootlaoder dayken recovery dosyasını adb ile flashlıyoruz.

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye
güzel paylaşım kullandıgınız tool veya dongle hngisi ???

ogihan

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Herkese iyi forumlar sevgili üyeler

Not. T.C. Yasalarına göre değiştirme suçtur sadece kendi orjinal numaralarını dosyasının silinmesi durumunda kullanınız.
Edit: Bizim yaptığımız işlem baseband uçması vb. durumlarla karşılaşan kullanıcılara yardım maksadıyla bu konu açılmıştır.

1. Bootloader kilidini açıyoruz.
2. Twrp yüklüyoruz.
Edit: Paylaştığım dosya farklıdır bootlaode rmenü aldıktan sonra dosyaya tıklamanız yeterli

3. Dft pro açıyoruz görselde ki gibi ayarlıyoruz. ve Starta basıyoruz.
Ekli dosyayı görüntüle 4990
4. Stock Recovery Yükleme
Bootlaoder dayken recovery dosyasını adb ile flashlıyoruz.
ustam eline emeğine sağlık zaman bakımından çok yardımcı oldu :) eng romdur maui metadır uğraştırmadan yaptım :) zaman kaybetmek istemeyenler için tavsiye ederim :) sondaki recoveryi cmd ile flashladım doğru mudur?

Muhammet.

Programmer
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ustam eline emeğine sağlık zaman bakımından çok yardımcı oldu :) eng romdur maui metadır uğraştırmadan yaptım :) zaman kaybetmek istemeyenler için tavsiye ederim :) sondaki recoveryi cmd ile flashladım doğru mudur?
İlk önce twrp yüklüyorsun işlemi yaptıktan sonra rom içinde ki recovery dosyasını atarsın.
Twrp dikkat et miu11 12 olayına cihaz çökerse uğraşma.

ozalimmm

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Note 8 Pro Begonia BL kapalı repair ücretli araç kullanmadan yapılabilir.