Bilgi Xiaomi Redmi Note 8 SAMSUNG Chipli olanı sakın almayın (2 Viewers)

• Konbuyu başlatan YuSuF02
  • Başlangıç tarihi
Y

YuSuF02

Guest
piyasaya yeni çıkmış xiaomi en çok tutulan note 8 modeli eski serisi iyiydi ama yeni piyasaya girmiş olan seride samsung chip kullanılmış
ve bu samsung chiplilerde şebeke sorunu çıkıyor ve şuanda çözümü bulamadık cihaz alırken samsung chiplimi değilmi
dikkatli olun bir kaç tane cihaz elimde kaldı ondan sizede söylemek istedim

ÖNEMLİ UYARI !! sakın samsung chipli note 8 lere eng rom atmaya kalkmayın

OsMaN.

ᴘʀᴏғᴇssɪᴏɴᴀʟ sᴜᴘᴘᴏʀᴛ
Yönetici
S.Moderator
bilgilendirme için teşekürler

Muhammet.

Programmer
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
piyasaya yeni çıkmış xiaomi en çok tutulan note 8 modeli eski serisi iyiydi ama yeni piyasaya girmiş olan seride samsung chip kullanılmış
ve bu samsung chiplilerde şebeke sorunu çıkıyor ve şuanda çözümü bulamadık cihaz alırken samsung chiplimi değilmi
dikkatli olun bir kaç tane cihaz elimde kaldı ondan sizede söylemek istedim

ÖNEMLİ UYARI !! sakın samsung chipli note 8 lere eng rom atmaya kalkmayın
Ustam eng romların samsung versiyonları da mevcut kamil ustam paylaşmıştı bilginiz olsun.
Normal eng yükledikten sonra samsung chip için verilen dosyayı yükleyince cihaz açılıyor.

bey4zz

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bootloader acıklarda sorun cıkmıyor ustam kilidi kapalılar da sebeke gitmisler sorun cıkarıyor ..

pusat06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustam eng romların samsung versiyonları da mevcut kamil ustam paylaşmıştı bilginiz olsun.
Normal eng yükledikten sonra samsung chip için verilen dosyayı yükleyince cihaz açılıyor.
muhammet ustam bende sıstem yok edıldı hatası verıyor nasıl asarım orayı bılgın varmı cıhazı null yapmıslar eng yukledım ustune kail ustamın verdıgı yazılımı attım sıstem yok edıldı hatası aldım sımdıden bılgılendırme ıcın tskler

turkcellgsm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
samsung çipli normal çipli nasıl anlıyoruz telefonun menüsünden mi ?