Çözüldü Xiaomi Redmi Note 8 TWRP de Kalma Sorunu (1 Viewer)

OsMaN.

ᴘʀᴏғᴇssɪᴏɴᴀʟ sᴜᴘᴘᴏʀᴛ
Yönetici
S.Moderator
eline sağlık ustam

nader4748

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
twrp yi nasıl kuracaz size zahmet ayrıntılı anlatırmısınız ne üzerinden twrp yükleniyor

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye

embe

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm, dünden beri şebeke sorunu vardı biraz araştırdım belki yeniden IMEI kırmama gerek kalmaz diye fakat olmadı. redmi note 8 cihazım TWRP ekranında kaldı. dahili depolamada şifre benzeri içi boş dosyaları görüyor. SD Kartı görüyor fakat PC den içine attığımı görmüyor. linkteki TWRP yi indirdim lakin yine aynı. sorunu çözmem için yardımcı olursanız memnun olurum. başka telefonum da yok.

phonemaster

Öğrenmek Bitmeyen Bir Süreçtir
Genel Moderatör
Usta Üye
selamun aleyküm, dünden beri şebeke sorunu vardı biraz araştırdım belki yeniden IMEI kırmama gerek kalmaz diye fakat olmadı. redmi note 8 cihazım TWRP ekranında kaldı. dahili depolamada şifre benzeri içi boş dosyaları görüyor. SD Kartı görüyor fakat PC den içine attığımı görmüyor. linkteki TWRP yi indirdim lakin yine aynı. sorunu çözmem için yardımcı olursanız memnun olurum. başka telefonum da yok.
sd kart ile magisk yükle sonra wipe yap, açılması lazım

embe

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
sd kart ile magisk yükle sonra wipe yap, açılması lazım
olmadı. magisk yükledim (v20.4) temizledim hatta dahili depolamayıda sildirdim silindi göründü TWRPden kapatıp açtım tekrar depolamadaki bozuk dosyalar geri gelmiş. olmuyor . başka ne yapabilirim? telefonla iletişim kurabilirmiyiz

phonemaster

Öğrenmek Bitmeyen Bir Süreçtir
Genel Moderatör
Usta Üye
olmadı. magisk yükledim (v20.4) temizledim hatta dahili depolamayıda sildirdim silindi göründü TWRPden kapatıp açtım tekrar depolamadaki bozuk dosyalar geri gelmiş. olmuyor . başka ne yapabilirim? telefonla iletişim kurabilirmiyiz
Romu yeniden kur, twrp-magisk-wipe yap, ben bu şekilde çözüyorum. Magisk ve wipe yaparken çıkan hatalar önemli değil