sago

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
merhaba ustalar note 9 pro Max repair işlemi aynımı 9 pro ile

sago

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
9 pro ile aynı işlem yapılıyor çözülmüştür teşekkür ederim

shnekci

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
hocam qcn dosyasının backup alma işleminde 'could not communicate in diagnostic mode' bu hatayı alıyorum. Yukarda port açıklamasında sanki sürekli kopmalar yaşanıyor gibi no phone yazıyor com 6 yazıyor yeşil kartlı şekilde gözüküyor ama hiç durmadan tekrar ediyor. Farklı Usb kabloları ile denedim yüklemediğim driver kalmadı bu adım yüzünden yerimde sayıyorum

sago

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bilgisayarı sınama moduna alın (nette var) win 7 64bit kullanıyorum sorun yok cihazı resetleyip tekrar twrp+root yapiniz

D

Darkfire

Guest
hocam qcn dosyasının backup alma işleminde 'could not communicate in diagnostic mode' bu hatayı alıyorum. Yukarda port açıklamasında sanki sürekli kopmalar yaşanıyor gibi no phone yazıyor com 6 yazıyor yeşil kartlı şekilde gözüküyor ama hiç durmadan tekrar ediyor. Farklı Usb kabloları ile denedim yüklemediğim driver kalmadı bu adım yüzünden yerimde sayıyorum
setprop sys.usb.config rndis,diag,adb

şu kodu deneyin

shnekci

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
hocam sitedeki program ile değilde minimal adb ile denediğimde ve sizin kodu yazdığımda komple bağlantı kopardı

Ekli dosyalar

• 1111.png
    1111.png
    227.4 KB · Görüntüleme: 14
  • 22222.png
    22222.png
    192.9 KB · Görüntüleme: 14

trq

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
diag port acmaya calısırken hata alıyorum acılmıyor aslında oldu gibi oluyor telefon usb den dosya alısverısı modundan cıkıp sarj moduna gecıyor sonra geri aygıt yoneticisinde gözükmüyor.
bende 2 tane note 9 pro var biri abimin onda da denedim miui 11 ondaki degişmedi twrp yükledim magisk yükledim root checker dan baktım rootlu ama bitürlü acamadım diag portu kodları dogru giriyorum terminal emülatöründen denedim sonuc aynı aygıt yöneticisinde iletişim baglantıları sürücüleri sıkıntılı gözüküyor onunlamı alakalı diye güncellemeye calıstım güncellenmiyor zaten eylemlerden geri getirmiştim onlarıda
Adsız.png

Muhammet.

Programmer
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
diag port acmaya calısırken hata alıyorum acılmıyor aslında oldu gibi oluyor telefon usb den dosya alısverısı modundan cıkıp sarj moduna gecıyor sonra geri aygıt yoneticisinde gözükmüyor.
bende 2 tane note 9 pro var biri abimin onda da denedim miui 11 ondaki degişmedi twrp yükledim magisk yükledim root checker dan baktım rootlu ama bitürlü acamadım diag portu kodları dogru giriyorum terminal emülatöründen denedim sonuc aynı aygıt yöneticisinde iletişim baglantıları sürücüleri sıkıntılı gözüküyor onunlamı alakalı diye güncellemeye calıstım güncellenmiyor zaten eylemlerden geri getirmiştim onlarıda
Ekli dosyayı görüntüle 5078
qualcomm driver veya usb port sorunu ustam.

tamirceyhan

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar emeğinize sağlık bana note 9 pro max qcn lazım ben yedek almayı unuttum şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim