Video Xiaomi Yeni Modeller için ROOT / TWRP / QCN / Erase EFS / Hepsi bir arada (1 Viewer)

ÖzkanGSM

Code Master
Kıdemli Üye
Deneyimli Üye
Tamamı denenmiş hali hazırda kullandığım dosyalardır. Arkadaşlar Linkler Videonun altında. kanalı beğenip Abone olursanız sevinirim. Facebook vs Gibi platformlarda paylaşmanız benim için çok iyi olur saygılarımla.

Son düzenleme:

by_kamil

Android Dev
Genel Moderatör
GSM Expert
Usta Üye
emegine saglık güzel çalışma özkan ustam

sahin32

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bootloder kılıdı acmak ıcın mobil veri ıstıyo imei kayıtlı deıl sebeke yok cıhazda nasıl acarım

crazyemre

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
eline saglık abi cok güzel bir paylasım bilgisayardada cok düzenlisin gözümden kacmadı dosya tutma masaüstü felan helal olsun :))

emres_34

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar birşey anlayamadım video da gösterdiği twrp listesi sadece twrp yükleyip root etmeyi mi gösteriyor yoksa modem efs dosyalarını mı ?

hombre

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Tamamı denenmiş hali hazırda kullandığım dosyalardır. Arkadaşlar Linkler Videonun altında. kanalı beğenip Abone olursanız sevinirim. Facebook vs Gibi platformlarda paylaşmanız benim için çok iyi olur saygılarımla.

Merhaba kardeşim. Mi 10 Pro cihazım için qcn ve nv yedeklerine ihtiyacım var, sen de var mıdır acaba. Ya da olan bir arkadaşım paylaşabilir mi, Teşekkürler.

hombre

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı

Özkan hocam emeğine sağlık gerçekten. Vakit ayırıp baya uğraşmıssın. QCN dosyaları içinde Xiaomi Mi 10 Pro UMI ( Global ) QCN yok sanırım, göremedim ben. Acaba elinde var mıdır ya da olan bir kardeşimiz gönderebilir mi acaba.. Çok teşekkürler şimdiden.