Çözüldü Xioami Redmi 9 IMEI null Fix Dosyası (1 Viewer)

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye
1605533070802.png

EFT Pro ile Restore Nvram kısmından Meta Modu ile Yüklenebilir!
Bununda İMEİ düzeltebilirsiniz

Tarafımca Denenmiştir!

murat23351

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
nasıl yapılıyor biraz daha detaylı anlatsaydınız keske bunu mauti meta ile normal mtk çipsetlere imei atma seklinde mi yapacagız ?

murat23351

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 ay once satın almış olduğum redmi 9 imei işlemi için tlf götürecem bu dosya nasıl işe yarıyor mu ? blootload kilidi açık değil. xiaomi mi hesabım var. çinden satın almış olduğum mtk çipsetli tlflarıma tlf içinde blng dosyasını pc ye indirim maui meta ile imei sorunsuz yazdırıyordum xiaomi de hiç denemedim. detaylı nasıl oldugunu açıklarsanız sevinirim.

eft donge giriş yapılamıyor account needs from reseller uyarı çıkıyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye
1 ay once satın almış olduğum redmi 9 imei işlemi için tlf götürecem bu dosya nasıl işe yarıyor mu ? blootload kilidi açık değil. xiaomi mi hesabım var. çinden satın almış olduğum mtk çipsetli tlflarıma tlf içinde blng dosyasını pc ye indirim maui meta ile imei sorunsuz yazdırıyordum xiaomi de hiç denemedim. detaylı nasıl oldugunu açıklarsanız sevinirim.
eft donge giriş yapılamıyor account needs from reseller uyarı çıkıyor
ücretli bir araçtır siz lisans satın aldınızmı veya şöyle sorayım esnafmısınız?yani teknik servis

murat23351

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Normal bir kullaniciyim TLF satın aldım mesaj geldi 90 gün kaldı diye araştırayım dedim normal MTK li çin TLF rahatlıkla maui meta ile atabiliyorum Xiaomi olunca ne yapacağımı bilmiyorum nereden başlayayım redmi 9 IMEI atmada

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye
Normal bir kullaniciyim TLF satın aldım mesaj geldi 90 gün kaldı diye araştırayım dedim normal MTK li çin TLF rahatlıkla maui meta ile atabiliyorum Xiaomi olunca ne yapacağımı bilmiyorum nereden başlayayım redmi 9 IMEI atmada
son kullanıcı iseniz tavsiyem professional bir yazılımcı teknik servisebaşvurmanız önerilir.

murat23351

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Çin TLF root Browser ile system/etc içindeki blgn dosyasını çekip maui meta atıyordum Xiaomi de öyle bir dosya yok olay farklı sanirim

murat23351

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
son kullanıcı iseniz tavsiyem professional bir yazılımcı teknik servisebaşvurmanız önerilir.
Sende bir yumurta Bende bir yumurta bir birimize yumurtalarimizi versek sende bende bir yumurta olur sende bir bilgi bende bir bilgi birbirimize Verirsek sende de bende de olur iki Bilgi