İstek Xiomi Redmi Note 7 Lavender Eng Rom - TGZ (1 Viewer)

uluhanli

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Değerli ustalar xiomi redmi 7 levender eng room tgz yani chemira için uygun rom bulamadım bi sürü indirme yatım bi türlü muvaffak olamadım yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim saygılar

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye
Değerli ustalar xiomi redmi 7 levender eng room tgz yani chemira için uygun rom bulamadım bi sürü indirme yatım bi türlü muvaffak olamadım yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim saygılar
hiç eng rom ile uğraşmayın direk bu dosya ile chimera ile testpoint ile yazın umt dong vb pro ile fastboot modundan bl unlock ışlemını yapın.unlock işleminden sonra fastboot modunda goruntu siyah kalacaktır.Yine fastboot üzerinden stock romu yuklediğinizde bootloader unlock olmuş olacaktır.

Son düzenleme:

uluhanli

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
hiç eng rom ile uğraşmayın direk bu dosya ile chimera ile testpoint ile yazın umt dong vb pro ile fastboot modundan bl unlock ışlemını yapın.unlock işleminden sonra fastboot modunda goruntu siyah kalacaktır.Yine fastboot üzerinden stock romu yuklediğinizde bootloader unlock olmuş olacaktır.
ilginiz için çok teşekkür ederim ustam xiaomide tamamen yeniyim biraz sıkıntılarımız oluyor

uluhanli

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ustam html olarak iniyor sanırım kaldırılmış

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye

uluhanli

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ustam herşey kafada bitiyor akıl yokki dolu bardak su almazki keşke dinlemeyi bilsek hiç yorulmadan hallederdik ilginiz için teşekkür ederim ustam

YuSuF02

Kılıç kınından çıkmadıkça it sürüsü dağılmaz.
Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı

YuSuF02

Kılıç kınından çıkmadıkça it sürüsü dağılmaz.
Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı