Soru Yardım? (1 Viewer)

hannibalbey

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Brolar oyun oynayabileceğim sistemi beni üzmeyen her oyunu kolaylıkla oynayabileceğim bir pc arıyorum yardımcı olabilen anlayan var mı ?

bilginadam

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Brolar oyun oynayabileceğim sistemi beni üzmeyen her oyunu kolaylıkla oynayabileceğim bir pc arıyorum yardımcı olabilen anlayan var mı ?
anka genelde hangi oyunları oynuyorsun merak ettim ya da profosyenel olarak mı hobi olarak mı 300 bine kadar pc var sistemi iyi olan :)) genel olarak benimde serisini kullandığım casper ın excalibur g900 modeli var hem oyun olarak hemde genel yazılım veya tasarım işleri de yapabiliyor çok amaçlı zaten ömür boyu performans garantisi de var ayrıca ssd ve fps olarak da sorun yaşamazsın ekran yenileme hızı başarılı ben uzun süredir kullanıyorum sorun yaşamadım açıkcası hatta akıllı soğutma sistemi falan gayet iyi ben genellikle virüs falan dışarı çıkmadığım için hele ki haftasonları sabah kahvaltıyı yapıp bir oturuyorum geceye kadar pc başında yiyip içiyorum akşamları resmen casper ın dayanaklılık testini ben yapıyorum bana dayanıyor. :))) Valo falan oynarsan beklerim.