Yardım Yardıma Ihtiyacım Var Oppo A9 2020 Cph 1941 Kilit Ekranı Şifresi (1 Viewer)

charondanmark

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar daha önce cihazımı götürdüğüm telefoncular 800-1200 gibi fiyatlar söylediler maddi durumum olmadığı için yaptıramadım cihazımın kilit ekranının şifresini unuttum format atmak istediğim zaman Recorvery menüsünde şifre soruyor ne yapacağımı bilemiyorum kullanabileceğim herhangi bir program varmı ?

prens45

Uzman Üye
Admin
Genel Moderatör
Uzman Üye
Merhabalar daha önce cihazımı götürdüğüm telefoncular 800-1200 gibi fiyatlar söylediler maddi durumum olmadığı için yaptıramadım cihazımın kilit ekranının şifresini unuttum format atmak istediğim zaman Recorvery menüsünde şifre soruyor ne yapacağımı bilemiyorum kullanabileceğim herhangi bir program varmı ?
fiyat uçuk gibi geldi ama jtag boxlar yapıyor

GSMŞ3R1F

Profesyonel Teknik Servis
Yönetici
Admin
Destek Ekibi
Onursal Yönetici
Elit Üye
Uzman Üye
Jtag mantığı ile yapılıyor ve de eski cihazlar değil bu cihazlar
Hem donanımsal hemde yazılımsal mudahele olduğu için
Aynı zamanda fazlasıyla ustalık ve işçilik içerdiği için fiyat bana göre gayet güzel
Çünkü basit bi iş değil ?

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye
Yetkili servise başvurunuz tahmini 450tl gibi ücret çıkartıyorlar fakat garantisi devam etmiş oluyor!

YuSuF02

Kılıç kınından çıkmadıkça it sürüsü dağılmaz.
Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Sorun çözüme kavuştumu