Bilgi Yardımmm? (1 Viewer)

yasiremre

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bana valorant oynarken ses kasabileceğim bir kulaklık önersenize kankalar uçuk kaçık fiyatlar olmasın he max 1000 tl verebilirim

tuluantça

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bana valorant oynarken ses kasabileceğim bir kulaklık önersenize kankalar uçuk kaçık fiyatlar olmasın he max 1000 tl verebilirim
kankam bin lira da iyi para valla kulaklık için :) ama oyun oynarken kulaklık önemli harbiden hele ki online kapışmalarda ben csgo cuyum valo fazla sevmem ama ikiside aynı sonuçta önceden öyle basit bi kulaklıkla oynuyordum artık rakibin nereden geldiğini sezgilerimle çözmeye çalışıyordum mikrofon desen ben zor anlıyom sesimi kulaklıktan kulaklarım kabakulak olacaktı neredeyse ter ayrı sorun sonra değiştirdim bu casper ın excalibur gh21 aldım farkı takar takmaz anlıyorsun sesin ne taraftan geldiğini kalitesi net duyulması falan oyun oynarken ayrı bi keyif veriyor zaten dışarıdan ses almadığı için oyunun içine sokuyor seni o yüzden keyifle kullanıyorum konforluda uzun süre kullansam da kulaklarım raat fiyat olarak da en son 700 küsürdü web sitesinden falan bakarsın hadi iyi günler .