Yeni NaviFirm Plus v1.1 : İndir / Download (1 Viewer)

d4rkpi0n

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı

NaviFirm + 1.1 Change-Log:
- Yeni: Nokia Care Suite Server desteği eklendi! N8 için 16Gb dosya: Bu sunucu Sürücü E gibi ek fw dosyalarını içerir.
- Geliştirilmiş: kullanıcı tarafından seçilen en son sunucu kullanacak Başlangıçta.

NaviFirm + 1.0 Change-Log:
- Sabit: Kalite Güvence sunucu bağlantısı düzgün çalışıyor değildi.

NaviFirm + 0.9 Change-Log:
- Sabit: Ben unuttum bazı eski hata ayıklama kodu nedeniyle NaviFirm + beklenmedik bir şekilde 20 Aralık sonrasında kendisini kapattı.

NaviFirm + 0.8 Change-Log:
- Sabit: Windows 7 crash.

NaviFirm + 0.7 Change-Log:
- Geliştirilmiş: Şimdi -Toys.com web sitesinde bu yazılımı, mevcut andan itibaren, NaviFirm adı olacak + sırayla diğer varyantları ayırmak için.
- Geliştirilmiş: Download pencere yüklemeleri ile ilgili ayrıntılı bilgiler sağlar

NaviFirm + 0.6 Change-Log:
- Yeni: eklenti NokiaCooker's gibi gömülü olabilir

NaviFirm + 0.5 Change-Log:
- New: Added Caching
- Yeni: Gelişmiş Sonuçlar için Filtre
- Yeni: Clipboard kopyala URL'ler. Bu özelliği istediğiniz herhangi bir extenal Download Manager ile dosya indirmek için kullanılabilir.
- Geliştirilmiş: Sütunlar resized olabilir
- Geliştirilmiş: Pencere resized olabilir

Açıklama

NaviFirm + EPICBIZNUS tarafından geliştirilen NAVIFIRM aracının bir modded sürümü, ben değiştir-Log belgelenen ek geliştirmeler yaptı.
Aşağıdaki NAVIFIRM aracının kısa bir açıklaması aşağıdadır.

NAVIFIRM nihai çok amaçlı araç için Nokia firmware görüntüleri indirmek ürün kodlarının listeleri eldeVe Telefonunuz için doğru ürün kodu bulma. NAVIFIRM siteleri tüm insanlar veri paketleri ve ürün kodlarının listeleri yazılan beklemek zorunda kalmazsınız bu Nokia sunucularından düz.

NAVIFIRM hemen herkes için yararlıdır:
Son kullanıcılar: NSS / NSU ile kullanmak için ürün kodları bulun
Gazeteciler: Yeni firmware NSU çarptığında ilk bilen siz olun
Geliştiriciler: Dosyaların ayıklanması için indirin ROM imajları
Bakım Suite / Phoenix / kutu kullanıcılar: Download ROM imajları Ek NSU sunucuları kaynak kod düzenleme Main.cs eklenebilir yanıp.

NOT: Bu yazılım için ana geliştirici, ben değiştir-e giriş yapın belgelenmiştir ek iyileştirmeler yaptık EPICBIZNUS olduğunu.
Bu yazılım sağlanır "Olduğu gibi" hiçbir garanti, açık veya zımni ve dahası ile, herhangi bir teknik destek OLMADAN, Bu nedenle, YAPMAYIN Bu konuda bana ulaşın çünkü NOT herhangi bir yanıt alırsınız OLACAKTIR.

Eğer yükleme veya nasıl kullanılacağını bilmiyorsanız, muhtemelen hiç NaviFirm gerekmez.

Ekran görüntüleri

Bu yazılım gibi, o zaman, küçük bir bağış yapmayı düşünün Yazılımı geliştirmek için yardımcı olacak!