YuSuF02

Kılıç kınından çıkmadıkça it sürüsü dağılmaz.
Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Herkese merhaba bugün sizlere yurtdışından aldığımız cihazldarda 4 ay sonra türkiyede kapanıyor
ama bunun bazı çözümleri var hemde tamamen ücretsiz gsmkolik olarak sizlere önemli ve değerli bilgiler vermeye devam ediyoruz

KONU TAMAMEN GSMKOLİK AİLESİNE AİTTİR LÜTFEN BAŞKA YERDE PAYLAŞIM YAPMAYINIZ
BU ÇÖZÜMLER TARAFIMCA BİRÇOK KEZ TEST EDİLDİ

Bunun birkaç çözümü var sizlere anlatayım

1. ) Eğer Cihazınız Kapanmadıysa Halen O Cihazdan Hattınızı Çıkarmazsanız Cihazınızdan Şebeke Kesilmez

2. )Eğer Cihazınızda Şebeke Kesildiyse Cihaza Hat Takıp Ağ Ayarlarını Sıfırlamayı Deneyin %65 İhtimal Şebeke Gelecektir

3. )Eğer 2.) Çözüm İşinizi Görmediyse Cihazı Hat Takıp Tamamen Sıfırlayın Kurulumda %75 Şebeke Gelecektir

4. ) Ve Son Çözüm Eğer Yukarıdaki İşlemler İşinizi Görmediyse Oturduğunuz Yerde Sınıra Yakın Bir Yer Varsa Cihaza Bir Hat Takın Ve Sınırın Yanından Bir Tur Atın
O Ara 8090 I Sürekli Bir Şekilde Arayın %100 Şebeke Gelecektir

İpucu : Hatta bir ara iPhone 7 Plus modeli 1.5 yıl bu çözümlerle çalıştı

UMARIM İYİ GÜNLERDE KULLANIRSINIZ İYİ FORUMLAR

Son düzenleme:

YuSuF02

Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Son düzenleme:

YuSuF02

Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı

YuSuF02

Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hocam ben bir program yazılım vb istemiyorum. İşlem yolumda mı sorun var yoksa daha öncesi mi sorunlu onu anlamaya çalışıyorum. Telefona güncel rom yüklediğimde şebeke yok. Bu imei iptalinden mi kaynaklı farklı romla düzelir mi vb gibi bilgi için gelmiştim. Kural dışı konu için kusura bakmayın. Cevap için teşekkürler İyi forumlar
mesajlarınız silinmiştir konuyu size özelden anlatıyorum

legasy

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Herkese merhaba bugün sizlere yurtdışından aldığımız cihazldarda 4 ay sonra türkiyede kapanıyor
ama bunun bazı çözümleri var hemde tamamen ücretsiz gsmkolik olarak sizlere önemli ve değerli bilgiler vermeye devam ediyoruz

KONU TAMAMEN GSMKOLİK AİLESİNE AİTTİR LÜTFEN BAŞKA YERDE PAYLAŞIM YAPMAYINIZ
BU ÇÖZÜMLER TARAFIMCA BİRÇOK KEZ TEST EDİLDİ

Bunun birkaç çözümü var sizlere anlatayım

1. ) Eğer Cihazınız Kapanmadıysa Halen O Cihazdan Hattınızı Çıkarmazsanız Cihazınızdan Şebeke Kesilmez

2. )Eğer Cihazınızda Şebeke Kesildiyse Cihaza Hat Takıp Ağ Ayarlarını Sıfırlamayı Deneyin %65 İhtimal Şebeke Gelecektir

3. )Eğer 2.) Çözüm İşinizi Görmediyse Cihazı Hat Takıp Tamamen Sıfırlayın Kurulumda %75 Şebeke Gelecektir

4. ) Ve Son Çözüm Eğer Yukarıdaki İşlemler İşinizi Görmediyse Oturduğunuz Yerde Sınıra Yakın Bir Yer Varsa Cihaza Bir Hat Takın Ve Sınırın Yanından Bir Tur Atın
O Ara 8090 I Sürekli Bir Şekilde Arayın %100 Şebeke Gelecektir

İpucu : Hatta bir ara iPhone 7 Plus modeli 1.5 yıl bu çözümlerle çalıştı

UMARIM İYİ GÜNLERDE KULLANIRSINIZ İYİ FORUMLAR
öncelikle bu bilgiler için teşekküler, 4. maddede belirtilen sınıra ne kadar yakın olmamız yeterli olur ustam

YuSuF02

Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
öncelikle bu bilgiler için teşekküler, 4. maddede belirtilen sınıra ne kadar yakın olmamız yeterli olur ustam
hocam yurt dışının şebekesini görmesi lazım cihazın

LatERalUS

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
cihazımın ilk hat suresı 10 gun var iken 2 hatta taktım 4 ay ıcınde kapanacak uyarısı var. mate30pro cıhaz ımeı kaydı oluyor mu. kirin990 a cozumu varmıdır. bilgileriniz için teşekkürler

prens45

Uzman Üye
Admin
Genel Moderatör
Uzman Üye
cihazımın ilk hat suresı 10 gun var iken 2 hatta taktım 4 ay ıcınde kapanacak uyarısı var. mate30pro cıhaz ımeı kaydı oluyor mu. kirin990 a cozumu varmıdır. bilgileriniz için teşekkürler
olmuyor galiba cert yükleniyormuş ama certi yapan kişiye ne kadar güvenebilceksin.aynı imei başkasınada cert yapıp verebilir klona düşer bu sefer