Z3x Aktivasyon ve Kutu Hakkında Yardımcı Olur musunuz ? (1 Viewer)

invasionweb

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar. Uzun süredir sorusunu merak ettiğim. Sorup da yardımını alamadığım bir soru var.

Benim elimde aşağıda görmüş olduğunuz kutudan var. Vidalarını açıp söktüğümde içinde 1 adet hat var.

Benim Z3X imin Pro aktivasyonu mevcut.

Ben bu kutunun içerisindeki hattı çıkartıp z3x in boş kutusuna taksam pro aktivasyonumu yeni taktığım boş kutuda kullanabilir miyim ?

Benim z3x boxımın fotoğrafı :

Boş kutu :

Yaypeldeki :

Enes GSM deki :

Yalnız kafama takılan sorulardan 1 tanesi de yaypelde 75 TL Enes GSM de 169 TL

Bu aradaki fiyat farkı neden ? Bu kutuların başka bir özelliği mi var ? Benim bu kutulardan hangisini almam gerekiyor ?

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
Yaypel saÄ£lam mal saatmaz..enes iyidir.ve durusttur..bùlent bey yardimci our size

westblue

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
siyah olan eski versiyon kasa sarı olan yeni versiyon ama elindeki kasa sağlamsa değiiştirmene gerek yok sonuçta kasayı değiştirince ek bir özelik sağlamıyor sana

invasionweb

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
siyah olan eski versiyon kasa sarı olan yeni versiyon ama elindeki kasa sağlamsa değiiştirmene gerek yok sonuçta kasayı değiştirince ek bir özelik sağlamıyor sana

Yaa hocam bu box bi abimin dükkanındaydı ben de lisansını yaptırıyım proyu açtırıyım burada yazılım işlerine felan bakıyım dedim. Şimdi gidicem dükkandan o yüzden box onların olduğu için ben box ımı alır giderim diyemiyorum. Durumlar karışık yani. Ben de lisans hattımı alıp başka boş kutuya takacağım o yüzden bu soruları soruyorum işin aslı bu.

turkcellgsm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
elinde sadece kart varsa eğer ucuz olan bir boş kutu al lisansınıda yaptır kullan .

5G Bilişim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Aktivasyon işlemini içindeki hatta yapıyorsun kutu ile bir işin yok kutu sadece bilgisayara hattı okutmak ve bazı telefonları bağlamak için kullanılıyor onun dışında ekstra bir faydası ama bana sorarsan almışken son sürüm olanı al en azından yeni üretim olduğu için daha uzun süreler kullanırsın...

invasionweb

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Aktivasyon işlemini içindeki hatta yapıyorsun kutu ile bir işin yok kutu sadece bilgisayara hattı okutmak ve bazı telefonları bağlamak için kullanılıyor onun dışında ekstra bir faydası ama bana sorarsan almışken son sürüm olanı al en azından yeni üretim olduğu için daha uzun süreler kullanırsın...

Başkanım siyahtın kızarmışsın. Ne oldu bişeye mi kızdın :D

invasionweb

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
valla bende anlamadım her gün farklı bir renk oluyorum :D neyse kırmızı da iyidir bazı yerlerde siyah nick gözükmüyordu :D ayrıca en azından artık özel mesaj atabiliyorum :D

Ben de diyorum bu adam neden kapattı PM lerini. Sana PM gönderecektim bi ara gönderemedim. Duvarına yazmak istedim yazamadım. Neyse artık gerektiğinde PM gönderirim ;)