Güncelleme Z3X-BOX Güncellemesi 2020 Samsung Tool PRO 41.2 Yayınlandı. Yeni telefonlar, bazı değişiklikler. (1 Viewer)

Gny Teknik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Z3x Samsung ToolPro 41.2 Latest Update 2020
olmassa olmaslardan z3x box diyer boxlardan ayıran özelliği aralıksız güncelleme yapılması bu kervana xiaomi modelleri üzerinde çalışılıyor muhtemelen 2021 desdekler bence güzel bir çalışma olabilir bir tık daha box uzerine çıkabilir umarım olur ara yüz kolay bir box z3x box iyi formlar tüm box haberlerini www.gsmkolik.com iyi formlar

[HIDEREPLY]
[/HIDEREPLY]
[HIDEREPLY][/HIDEREPLY]
z3x yaptı yapacağını sm lg pro aktiviteli aldım 2,5 yıl önce neymiş son gücellemelerde aktivite süresi doluyormuş yıl da 1 kez 75$ bayılıcakmışım böyle birşey var mı card not faund uyarısı veriyor artık

OsMaN.

ᴘʀᴏғᴇssɪᴏɴᴀʟ sᴜᴘᴘᴏʀᴛ
Yönetici
S.Moderator
merhaba ilk kez sizden duyuyorum yılda aktive olayını yok öyle birşey ben 3 yıl oldu kullanıyorum ?

gayet güzel

OsMaN.

ᴘʀᴏғᴇssɪᴏɴᴀʟ sᴜᴘᴘᴏʀᴛ
Yönetici
S.Moderator
içiniz rahat olsun emin olun öyle birşey olsa bu duyulur ve paylaşılırdı z3x box sadece credi satın alma aktive si var gerisi boş iyi formlar

ercandemirci

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Z3x Samsung ToolPro 41.2 Latest Update 2020
olmassa olmaslardan z3x box diyer boxlardan ayıran özelliği aralıksız güncelleme yapılması bu kervana xiaomi modelleri üzerinde çalışılıyor muhtemelen 2021 desdekler bence güzel bir çalışma olabilir bir tık daha box uzerine çıkabilir umarım olur ara yüz kolay bir box z3x box iyi formlar tüm box haberlerini www.gsmkolik.com iyi formlar

[HIDEREPLY]
[/HIDEREPLY]
[HIDEREPLY][/HIDEREPLY]
deneyelim bakalım.. eline sağlık..