Z3x pro + samsung aktiviteli (2 Viewers)

Lazmania

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
GOLD RENGİ Z3X BOX PRO VE SAMSUNG AKTİVİTELİ Full kablolu daha hiç kullanmadim çünkü aldim kurdum ama kullanmayi beceremedim kime sorduysam ogretmeyede yanaşmadilar hevesim kursağımda kaldi bende satiyorum
... YER İSTANBUL
536-772-14-83

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye
Boxda neleri öğrenmek istediniz ?? fazla zor bir box değil youtube videoları var bakarak öğrenebilirsiniz!bizede kimse öğretmedi :)

Lazmania

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Box ve kablolar hepsi birlikte satilik.z3x box pro ve samsung aktiviteli full kablolu daha yeni geçen hafta aldim 4-5 gun oldu

Lazmania

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Boxda neleri öğrenmek istediniz ?? fazla zor bir box değil youtube videoları var bakarak öğrenebilirsiniz!bizede kimse öğretmedi :)

Üstad gt-i7580 e rom atim diyorum dosya indircem sadece pda var ops dosyasi yok diger phone csc leri falanda istiyor onlari baska sitelerden buldum bu sefer cihazi adb olarak gormuyor meğerse cihazi rootlamak gerekiyormuş cihazi rootliyim dedim beceremedim benimde hevesim kursagimda kaldi zannettim ki sadece telefonu bağla herseyi box halleder diye ama oyle olmuyormuş benimde ne hevesim kaldi ne de isteğim o yüzden satiyorum isteyene faturada veririm sikinti yok benim için