Z3X Repair Var Kutucuk Yok ? Sorun Bende mi ? (1 Viewer)

invasionweb

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Daha 5-6 gün önce imei repair yaptığım cihazın şu an imei repair kutucuğu kapalı ?

Bu nedir arkadaşlar ? Sorun bende mi ? Sizdede mi böyle ?

Yeniden yüklesem SamsungToolPRO_30.1.exe yi düzelir mi ?

turkcellgsm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
açık seninki kapalı. ayarlardan açabilirsin . programı kurarken soruyor açayımmı kapalımı kalsın diye.

5G Bilişim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Daha 5-6 gün önce imei repair yaptığım cihazın şu an imei repair kutucuğu kapalı ?

[

Settings sekmesinde en altta Allow restore IMEI kutucuğunu işaretle bir onay kutusu gelecek programı açıp kapatmak için ona evet de tamamdır...

alcapone1233

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı

Settings sekmesinde en altta Allow restore IMEI kutucuğunu işaretle bir onay kutusu gelecek programı açıp kapatmak için ona evet de tamamdır...

benim telefon orjinal samsung galaxy note3 SM-N9000Q (3.5 yıl önce Türkiyeden kvk lı aldım.) bende de herşey tamam telefonu rootladım z3x samsung toolu da başarılı bir şekilde yükledim kullanabiliyorum sadece ADB nin altında görünmesi gereken o imei butonu görünmüyor.Dolayısıyla imei yazamıyorum. Settings kısmının sonundaki Alllow restrore imei kutucuğu seçili olduğu halde bu sorun bende var.defalarca baştan başlatmama rağmen imei kutucuğu görünmüyor.Yardım lütfen günlerdir deniyorum dün de sabaha kadar uyumadım yapmaya çalıştım olmadı.yardım lütfen

tahir07

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Note3 imei rapir işlemi yapilmiyorki oyüzden imei kutucuğu aktif değil

tahir07

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
proğramda model olarak n9000q yani benim modeli seçebiliyorum ama?

ayrıca telefoncular 150 tl ye imei atabileceklerini ve 3 ay kullanabileceğimi söyledi
Cert dosyası yükliyceklerdir 3 aylık dedikleri hiç uğraşma ekranı kırık note3 bul anakartı sağlam orjinal imeil li uzun süreli kullanırsın cert olaylarina girme 3 ay için değmez