Zillion X Work (2 Viewers)

zekaikilic

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
[h=2]Zillion X Work programını kullanan veya hakkında bilgisi olan var mı ustalarım .[/h]

invasionweb

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Biraz araştırdım ama anlamadığım şey şu. Bu yazılımı açıp anakartı herhangi bir yere bağlayıp devre şemasında çalışmayan entegreleri mi tespit edebiliyoruz yoksa başka bir işlevi mi var ? ben de merak ettim. Acaba daha önce kullanan oldu mu ? Bu yazılım ne işe yarıyor tam olarak acaba ?

webnet

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustam ben kullanıyorum program ağırlıklı olarak apple marka cihazların anakart şemaları ve parçaların yollarını gösteriyor ayrıca hangi parça kaç ohm ve gibi değerleri gösteriyor iphone tamiri yapıyorsanız mutlaka elinizde bulunması gereken bir program, samsung içinde şemalar var ama çok fazla çeşidi bulunmuyor maalesef

zekaikilic

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustam ben kullanıyorum program ağırlıklı olarak apple marka cihazların anakart şemaları ve parçaların yollarını gösteriyor ayrıca hangi parça kaç ohm ve gibi değerleri gösteriyor iphone tamiri yapıyorsanız mutlaka elinizde bulunması gereken bir program, samsung içinde şemalar var ama çok fazla çeşidi bulunmuyor maalesef

hocam nerden ne kadara aldınız . mesela samsung iphone baska hangi modellerin semaları var .

webnet

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ustam ben enesgsm den almıştım yanlış hatırlamıyorsam 350 tl gibi bir fiyatı vardı şema desteği verdiği modellere bu bakabilirsin sürekli güncelleniyor zaten