Bilgi Xiaomi Redmi Note 7 Siyah Ekran Sorunu (1 Viewer)

phonemaster

Öğrenmek Bitmeyen Bir Süreçtir
Genel Moderatör
Usta Üye
Telefona UMT ile bootloader unlock işlemi uyguladım. Sonrasında siyah ekranda kaldı ve açılmadı.
Çözüm:
  • Telefonu fastboot moda alıyoruz. Fastboot yazısı çıkmıyor, siyah ekranda kalsada PC görüyor.
  • Yapılan işlemden dolayı bootloader açık oluyor. TWRP yükleyip, custom rom flaslıyoruz.
  • Telefon normale dönüyor. Sonrasında stock rom atabilirsiniz.

jan

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Fastboot modunda yada edl modda stock rom yüklensede cihaz açılıyor

jan

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi için teşekkürler burdan bilgi vereceğinize konu açın...
Sitenizde aynı içeriği sahip birden fazla konu olmasının siteye katkısı olacağını düşünmüyorum. :)

K

Kdg14

Guest
Sitenizde aynı içeriği sahip birden fazla konu olmasının siteye katkısı olacağını düşünmüyorum. :)
Yo ondan dolayı söylemedim:) bazı kullanıcılar buraya sadece dosya almaya geliyorlar...:confused:
konu açanlarada. bu böylede olur demelerine kızıyorum madem yazacaksınız konu açın herkes faydalansın... ?

• Like
Reactions: jan

jan

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Yanlış anlaşılmasın ukalalık etmek için yazmadım. Ufak bir bilgi bende eklesem iyi olur diye düşündüm. :)
İçerik hazırlayıp yayınlamak için vakit bulamıyoruz. Ben forumu takip ederim boş zamanım oldukça açılan başlıklara bakarım sorun sıkıntısı olanlar için varsa bir bildiğim paylaşırım :)

K

Kdg14

Guest
Yanlış anlaşılmasın ukalalık etmek için yazmadım. Ufak bir bilgi bende eklesem iyi olur diye düşündüm. :)
İçerik hazırlayıp yayınlamak için vakit bulamıyoruz. Ben forumu takip ederim boş zamanım oldukça açılan başlıklara bakarım sorun sıkıntısı olanlar için varsa bir bildiğim paylaşırım :)
Ustam estağfirullah ukalalık bende affedin diğerlerinin tepkisini size attım özür dilerim...?

• Like
Reactions: jan

jan

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustam estağfirullah ukalalık bende affedin diğerlerinin tepkisini size attın özür dilerim...?
Sıkıntı yok ustam insanlık hali affedilecek bir durum söz konusu değildir. Alçak gönüllülüğünüz için ben teşekkür ederim