Root A320f root sorunu (1 Viewer)

mert_33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
herkese kolay gelsin ustalar A320F MODEL 2018 mayıs güncellemesi almış root olmuyor
1ŞUBAT 2018 güncellemesine düşürdüm yine root olmuyor ilk defa karşılaşıyorum çözümü 2 gündür bulamadım başına gelen varmı

mert_33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2018 1MAYIS güvenlik yaması düzeyi vardı olmayınca ancak aşağıdaki sürüme kadar düşürebildim daha aşağıda sürünme indiremedim
------------------
2018
AP: A320FXXU3BRB1
CP: A320FXXU3BRB1
CSC: A320FOxy3brb1
a320f/ds 1Şubat güvenlik yaması düzeyi
versiyon 7.0 şu anki sürüm

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
Burda yapmaniz gerekn küçük bir ayrintiyi atliyorsunuz beyfendi.

Cihazi rootladiniz..acti sonra sildi.doğru mu..tabiki evet..pif noktasi burda..hicbirseye dokunmadan cihazi tekrar rootluyorsunuz.böylece cihaz rotlanmis oluyo.fakat önce oem ve usb acik olmali.başarilar

turkcellgsm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
küçük bir ayrıntıyada dikkat edin rootlanmamış olarak gözüksede box üzerinden işlem yapın bazen rootlanmış oluyor j730g de başıma geldi cihaza formattan sonra denedim oldu twrp den root yaptım formatladım twrp gözüküyordu ama superuser yoktu menüd.

mert_33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Burda yapmaniz gerekn küçük bir ayrintiyi atliyorsunuz beyfendi.

Cihazi rootladiniz..acti sonra sildi.doğru mu..tabiki evet..pif noktasi burda..hicbirseye dokunmadan cihazi tekrar rootluyorsunuz.böylece cihaz rotlanmis oluyo.fakat önce oem ve usb acik olmali.başarilar
yok ustam telefon sıfır yurt dışından geldi repair için nede cfroot nede twrp kabul etmiyor paylaştığım fotodaki hatayı veriyor
neredeyse hergün bu modelden 2 veya 3det yapıyorum böyle hatayla karşılaşmadım 2017 sürüümüne düşürebilsem tekrar deniycem

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
cihazda RMM sorunu var rmm oldugu için yükleyemezsin wifiye bagla 1 hafta wifi baglı kalsın kendiliğinden kalkıyor suan o sorunu geçen hiç bir box yok

serkanb

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
aynı sorun bendede vardı burda çözüm var indir dene.

ek olarak super su hatalı galiba bunu yükeldim SuperSU-v2.82-SR5-20171001224502

BAKCELLL

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
herkese kolay gelsin ustalar A320F MODEL 2018 mayıs güncellemesi almış root olmuyor
1ŞUBAT 2018 güncellemesine düşürdüm yine root olmuyor ilk defa karşılaşıyorum çözümü 2 gündür bulamadım başına gelen varmı

mert baktiysan orda rmm perenormal yazili ilk once onu officall yapman lazim ondan sora root olur