Çözüldü A505F u5 u4 Sorunsuz root repair patch ve RESTART FİX Final !!!! 2021 Denendi (1 Viewer)

ÖzkanGSM

Code Master
Kıdemli Üye
Deneyimli Üye
Değerli arkadaşlar a505f u4 ve u5 root repair patch ve baş belası restart olayına kesin çözüm.
dosya linki açıklamada mevcut. adım adım yapın sorun %100 çözülecektir

A505F u5 imei repair Android 10

Son düzenleme:
D

Darkfire

Guest
Eline sağlık ustam bıktırmıştı bu restart problemi

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
Emeklerine saglik Özkan beyfendi.lakin MEGA SIKINTILI..google driver upload ediniz lütfen

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye
Değerli arkadaşlar a505f u4 ve u5 root repair patch ve baş belası restart olayına kesin çözüm.
dosya linki açıklamada mevcut. adım adım yapın sorun %100 çözülecektir

A505F u5 imei repair Android 10

eline sağlık ustam

ÖzkanGSM

Code Master
Kıdemli Üye
Deneyimli Üye
Alternatif google drive linki eklendi. video açıklama kısmından ulaşabilirsiniz

ÖzkanGSM

Code Master
Kıdemli Üye
Deneyimli Üye
bi problem yaşamadım fakat
daha temiz yöntemde var
bte1 mayıs güncellemesini kurun fn modelinede dahil
sonra twrp root kurun ( twrp ile direk rootlanan twrpden magisk yükleyerek değil.
sonra patch yapın.

hafiy

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hocam cihazım a50 u5 model daha önce darkfire nin yönlendirdiği bir arkadaş yaklaşık 1.5 ay önce imei yaptı. Herşey iyi güzel ama hala sık sık can sıkacak derecede reset atıyor. Daha önce kendisi de reset atacağını söylemişti ama mecburiyetten yaptırdım. Buradaki videoyu da gösterdim ama şebeke sorunu olacağını söyledi. Yanlış anlaşılmasın şikayet falan etmiyorum ama bu çözümle şebeke reset sorunu kalkıyorsa bana yardımcı olmanızı rica edicem.

mehmetuman

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hocam cihazım a50 u5 model daha önce darkfire nin yönlendirdiği bir arkadaş yaklaşık 1.5 ay önce imei yaptı. Herşey iyi güzel ama hala sık sık can sıkacak derecede reset atıyor. Daha önce kendisi de reset atacağını söylemişti ama mecburiyetten yaptırdım. Buradaki videoyu da gösterdim ama şebeke sorunu olacağını söyledi. Yanlış anlaşılmasın şikayet falan etmiyorum ama bu çözümle şebeke reset sorunu kalkıyorsa bana yardımcı olmanızı rica edicem.
bi problem yaşamadım fakat
daha temiz yöntemde var
bte1 mayıs güncellemesini kurun fn modelinede dahil
sonra twrp root kurun ( twrp ile direk rootlanan twrpden magisk yükleyerek değil.
sonra patch yapın.
magisk manager üzerinden güncelledim ben bir kaç kere 2 aydır hiç sıkıntı yok 1 kere bile reset çakmadı yeniden başlatsam da kapatıp açsam da hat gitmedi hiç ama bende costum lightrom yüklü belki ondandır stabil

hafiy

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
magisk manager üzerinden güncelledim ben bir kaç kere 2 aydır hiç sıkıntı yok 1 kere bile reset çakmadı yeniden başlatsam da kapatıp açsam da hat gitmedi hiç ama bende costum lightrom yüklü belki ondandır stabil
Seninki magisk manager ile rootluydu ve octoplusla işlem yapıldı sonrasında reset atmaya devam ederken sen magisk manager'e gelen güncellemeyle magisk manageri güncelledin ve reset sorunu kalktı mı? Doğru mu anladım acaba? Bende de magisk managere güncelleme geldi ama ben bozulur falan diye hiç ellemedim hatta güncellemesini de kapattım ayarlarından

mehmetuman

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Seninki magisk manager ile rootluydu ve octoplusla işlem yapıldı sonrasında reset atmaya devam ederken sen magisk manager'e gelen güncellemeyle magisk manageri güncelledin ve reset sorunu kalktı mı? Doğru mu anladım acaba? Bende de magisk managere güncelleme geldi ama ben bozulur falan diye hiç ellemedim hatta güncellemesini de kapattım ayarlarından
aynen güncelledikten sonra reset atma olayı bitti