a750fn 9 root sonrası kilit sorunu (1 Viewer)

mert_33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
a750fn 9 root sonrası kilit sorunu
8.0 sürümde sorun olmuyor ister TWRP isterse diğer root yöntemlerin de desen kilit oluşturmıyor

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
1.TWRP kullanarak Samsung Galaxy A7 2018'e Magisk, no-versity-opt-şifrelemesi ve RMM State By-Pass'ı yükleyin

2.Kurtarma moduna önyükleme yapın -> Ses Açma + Güç Düğmesi.
Şimdi TWRP Kurtarma Moduna Başlayacaktır.
Wipe-> Advance Wipe-> Önbellek Verilerini Seç öğesini seçin.
TWRP Ana Sayfasına dön, Yükle'yi seçin.
Magisk.zip'i seçin.

TWRP Ana Sayfasına dön, Yükle'yi seçin.
RMM State By-Pass.zip öğesini seçin. No-versity-opt-şifrelemeli kurulumda aynı işlem.
Teker teker yüklemelisiniz. TWRP'de daha fazla fermuar ekleme özelliği kullanmayın. Kurulumdan Sonra Cep Telefonunuzu Yeniden Başlatın.
Magisk.apk dosyasını Mobil Uygulamalarınıza da yükleyebilirsiniz. no-verity-opt-encrypt, şifrelemenin köklenme sonrasında oluşmasını önlemek için kullanılır. Kök Denetleyicisi'nizi kullanarak Kök Durumunuzu kontrol edebilirsiniz.

mert_33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Emeğin için teşekkür ederim ustam
sorun şöyle çözüldü üzerindeki romun içinden boot img ayıklamamı istediler bi arkadaş boot img root işlenerek tekrar bana gönderdiler düzeldi. ama boot img olayını nasıl yapıldığını sordum cevap yazmadılar bu konuda bilgim yok

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
Emeğin için teşekkür ederim ustam
sorun şöyle çözüldü üzerindeki romun içinden boot img ayıklamamı istediler bi arkadaş boot img root işlenerek tekrar bana gönderdiler düzeldi. ama boot img olayını nasıl yapıldığını sordum cevap yazmadılar bu konuda bilgim yok
Olay çok basit no wersity opt kaynakli bir sorun..cihazi rotlarken no wersity opt mutlka yuklemelisin..cihaz kendini korumaya aldigindan bu tarz sorunlar baş ağrısı yapar..
Başarilar