ACİL YARDIM V3 5070 cihazım brick oldu !! (1 Viewer)

onurkaya607

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ACİL YARDIM V3 5070 cihazım brick oldu!!
telefona root işlemi yaptıktan sonra kapandı açılmak bilmedi, şimdiki şuanlık durumu ise şarza taktıımda(sadece şarza tepki veriyor titreşim yok) kırmızı LED ışık yanık vaziyette durunca aşırı derecede ısınma açığa çıkıyor, tuşlara basılı tutup açınca da LED ışık yanıp sönüyor hiç bi tepki yok, nasıl yapılabilir donanımsal olarak napmam gerek yazılımsal olarak napmam gerek?

onurkaya607

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ACİL YARDIM V3 5070 cihazım brick oldu!!
telefona root işlemi yaptıktan sonra kapandı açılmak bilmedi, şimdiki şuanlık durumu ise şarza taktıımda(sadece şarza tepki veriyor titreşim yok) kırmızı LED ışık yanık vaziyette durunca aşırı derecede ısınma açığa çıkıyor, tuşlara basılı tutup açınca da LED ışık yanıp sönüyor hiç bi tepki yok, nasıl yapılabilir donanımsal olarak napmam gerek yazılımsal olarak napmam gerek?
ne yapmam gerektiği yönünde bilgilendirme yaparsanız sevinirim, stock rom elimde mevcut

looupss

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı

Bütün dosyaları indirdikten sonra Winrar dosyasını bir klösöre çıkartınız.

YÜKLEME TALİMATLARI;
1. Cihazınızı kapatınız.(şarjı minimum %50 olsun)

2 . Kurduğunuz Qfil programını çalıştırınız.

3 .Select Programer kısmında bulununan “Browser” a tıklayarak indirdiğiniz yazılım dosyasını seçiniz

4 .Load XML bölümüne tıklayınız.

5 .Açılan penceredeki dosyayı seçiniz.Ardından açılan dosyayı da seçiniz

6 .Vestel Venus cihazınızın ses açma(+) ve Ses kısma(-) tuşlarına basılı tutarak usb yi bağlayınız.

7 .Bilgisayarınız cihazı gördüğünde en üste port numarasını göreceksiniz.

8 . “Download“a tıklayınız ve cihaza yazılımın yüklenip finish yazmasını bekleyiniz

RESİMLİ ANLATIM
(ÖRNEKTİR)

Saygılar

Microsphone Ekibi teşekkürler

onurkaya607

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bazen bunda Sahara fail hatası alıyorum bazende yarıda kesiyor okumuyor, adb devices komutuna yanıt vermiyor, ekranın LED ışığı bile yanmıyor