Adb geç tanima sorunu (1 Viewer)

looupss

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
​iŞYERİNDE XP WİNDOWS 7 VE WİNDOWS 10 OLARAK 3 BİLGİSAYAR VAR.

XP OLANA İLK KURDUGUMUZDA 15-20 SN DE TANIYORDU ŞUAN 10-15 DK SÜRÜYOR.

ADB KURAMIYORUM. SIKINTI NE OLABİLİR.

turkcellgsm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
usta acronois turue image kullanamasını öğren xp ve win7 de 5 dakikada yedeğini geri yüklersin . bestcool usta yıllardır acronois kullanıyor. ben acronoise yeni geçtim 2 senedir önceden norton ghost kullanıyordum . beyni zamanla doluyor driver çakışması vs.

haftada 1 yedeği geri yüklüyorum böyle sorunlar olmuyor

Son düzenleme:

turkcellgsm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı

2 sinden birisini indir cd ye yazdır kullan direk . ama riski şuki yanlış bir işlemde yani yanlış hdd seçimi yaparsan komple silersin içeriğini haberin olsun bununda tek riski bu . dikkatli olupta kullanmasını öğrenirsen en iyisi bu.

10 senede 2 kere hata yaptım :) dalgınlık ve acemiilikten . 2 kere yanlış hdd dem silindi gitti yedekler :)

looupss

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
acronics ben cok onceden beri kullaniyorum ama inan aldikdan sonra bir suru ayar yapiyorsun bazen cok cihaz geliyor format atmak yogun calisanlar icin eziyet gibi ama bence bundaki sorun sanirim cok cihaz takmakdan o taninan adbleri kaldirsak sorun cozulebilir yarin deneyecegim

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye
Windows XP de enel sıkıntı malesef mevcut.sebebide işletim sistemini desteğinin sona ermesi ve gerekli güncellemelerin yapılamaması.şimdiki driverlerin xpye uymlu olmamasıdır!kısacası yaptığımız iş için en uygun işletim sistemi Windows 7 Pro 64 bit dir. şahsen ben onu kullanıyorum ve herhangi bir sıkıntım bulunmamamktadır!