Stock Rom Aidata Alim Adt1061 Dokunmatik Sorunu İçin Rom Si̇yah Renk Tabletler Için (1 Viewer)

illegal

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
tablet açıldı ama dokununca kapanıyor mu
Hayır power tuşuna basıyorum ekranın en altı yeşil gri beyaz sonra hemen görüntü gidiyor power tuşuna tekrar basıyorum yine aynı şekilde dokunmatik vesaire zaten hiç yok görüntü sabit kalmıyor.

prens45

Uzman Üye
Admin
Genel Moderatör
Uzman Üye
Hayır power tuşuna basıyorum ekranın en altı yeşil gri beyaz sonra hemen görüntü gidiyor power tuşuna tekrar basıyorum yine aynı şekilde dokunmatik vesaire zaten hiç yok görüntü sabit kalmıyor.
tabletin seri nosunu paylaşırmısın servise mail atayım sorunla ilgili

illegal

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
neyse mail attım bakalım servise gelen cevabı yazarım buraya
Ekran parlama yapıyor çekemedim ekranda ki sorunu ancak dokunmatik çalışmıyor kendi kendine basıyor aniden kapanıyor 2-3 saniye ekran aktif kalıp sonra kilitliyor kendini power tuşuyla açıyorum yine dokunmatik sapıtmış şekilde ve ekranın en altında pixel karmaşası var. Ayrıca tablet açılırken felan hiçbir logo vesaire gelmiyor.

sercansaim

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
sİyah kasa icin denedim ama olmadı. 2 kere attım yazılımı. Formatı da hemen peşine

meru

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hocam ekran gelip gidiyor işlem yapamıyorum.
merhaba
aidata tablet hakkında ki sorununu gördüm ve ona istinaden yazmak istedim sorununa bir çözüm bulabildin mi?
Aynı sorunu bende yaşıyorum power tuşuna basınca ekran gelip 2 3 sn sonra gidiyor ve nv data işaretliyken bende rom yüklemede hata alıyorum.
bi çözüm bulduysan bnmlede paylaşırmısın?

04SİSTEMİLETİSİM04

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Dokunmatik sorunu için servisten istediğim romu sizinle paylaşıyorum.dosyayı indirmek için konuyu beğenmeniz ve link görünmezse sayfayı yenilemeniz gereklidir..deneyip dönüş yaparsanız sevinirim. DİKKAT SİYAH renkli kasası olan tabletler içindir.uyarmadı demeyin
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

yükleme programını driverları ise indirebilirsiniz
Dokunmatik hala basmıyor.

Muharrem73

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Dokunmatik sorunu için servisten istediğim romu sizinle paylaşıyorum.dosyayı indirmek için konuyu beğenmeniz ve link görünmezse sayfayı yenilemeniz gereklidir..deneyip dönüş yaparsanız sevinirim. DİKKAT SİYAH renkli kasası olan tabletler içindir.uyarmadı demeyin

Hocam kurulum nasıl yapılıyor biraz bilgi verebilir misiniz ?

halo49

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Beyler bu hatayı alıyorum

Ekli dosyalar

• gs.png
    gs.png
    335.8 KB · Görüntüleme: 5

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye

tşkkr ederim.

yanlız burda rom linki yok tool ve driver linki mevcut