Android 4.4.3 güncellemesini beklerken güncellemeye göz atalım (1 Viewer)

cepusta02

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Dünya devlerinden Google firmasının Akıllı telefonlarımız için çıkarmış olduğu ve dünyada en çok kullanılan işletim sistemi Android’in yeni sürümü haftaya yayınlanıyor.Bir çok şirketin telefonlarında kullandığı android İşletim sistemi en çok kullanılan işletim sistemi ünvanı nı almış durumda Android’i ise İOS ve Windows Phone işletim sistemi takip ediyor.

Google her yıl işletim sisteminin sürümünü yükseltiyor ve yenilikler ekleniyor.Kısa süre önce Android 4.4.2 versiyonunu sunan Google 23 Mayıs tarihindede Android 4.4.3 sürümünü yayınlayacak ve bu versiyonu Nexus telefonlarına verecekk. Nexus ailesinden olan ve Android 4.4.3 sürümünü alacak olan telefonlar Nexus 4 ve 5 olacak Tablet olarak ise Nexus 7 ve 10 modeline gelicek.Ayrıca yeni Android versiyonu olan Google’nin yaptığı yeni modeli Nexus 6 ile birlikte gelicektir.Yeni sürüm sadece Nexus telefonlara sunulmayacak ve firmaların çıkarmış oldukları Google Play Edition model olanlarınada sunulacaktır.

Yeni Android 4.4.3 sürümü eski sürüme göre çok fazla bir yenilik getirmiyor yeni eski sürümde olan bazı hatalar yeni sürüm ile düzeltiliyor ve saha stabil ve sorunsuz hale geliyor. Google önümüzdeki sürelerde Android’in yeni versiyonlarını Android 4.5 veya 5′i sunacağını söyleye biliriz.

Android 4.4.3 yenilikleri:

- Bağlantının sıkça kopması onarıldı.

- mm-gcamera-daemon'un kilitlenmesi ve optimizasyon onarıları.

- Power Manager ekranı wakelock onarımı.

- Bluetooth'a yönelik birkaç onarım.

- Rastgele baştan başlamayla ilgili onarım.

- Güncellemelerden sonra uygulama simgelerinin bazen silinmesi sorunuyla ilgili onarım.

- USB hata ayıklama güvenlik onarımı.

- Wi-Fi otomatik bağlanma onarımı.

- Diğer kamera onarımları.

- MMS, E-mail/Exchange, Takvim, Kişiler/Çevirici/ DSP, IPv6 ve VPN onarımları.

- Aktivasyon ekranında sıkışma sorunu çözüldü.

- Alt yazı düzeltmeleri.

- Cevapsız çağrı LED onarımı.

- Veri kullanımı grafiği onarımı.

- İnternet telefonu onarımı.

- FCC uyum onarımı.

- Çeşitli onarımlar.