Android İşletim Sistemi’ni iPhone’a yüklemeyi başardılar! (1 Viewer)

Teknoman

2
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Android İşletim Sistemini iPhone a yüklemeyi başardılar!

Android İşletim Sistemi ni iPhone a yüklemeyi başardılar!

Hızla yükselen Android fırtınasında yeni bir gelişme daha yaşandı. Bu seferki gelişme tam olarak Android telefonlarını ilgilendirmese de, dolaylı yollardan Android ile alakalı. Ancak bu seferki Android haberi iPhoneu çok yakından ilgilendirmekte.
Hackerların uzun çalışmalarından sonra, Android artık iPhonea sorunsuz bir şekilde yüklendi. Şimdilik sadece beta sürümünde olan çalışmalara, yakın zamanda tüm iPhone kullanıcıları için yapılacak bir kurulum dosyası ile devam edilmesi planlanıyor.
Android önce telefonlara, arabalara, mutfak aletleri ve beyaz eşyaya şimdi ise en büyük rakibi Appleın ürettiği iPhonea bulaşmış durumda.
Bu adım, Hackerların Androidin çılgınca yükselişi ile birlikte düşüşe geçen iPhoneun popülerliğine yaptığı bir atıf olsa gerek. Umarız bütün iPhone kullanıcıları bu gelişme ile birlikte sınırsızlığın tadını çıkarma şansına kavuşurlar.

[video=youtube;5yO2KQHkt4A]http://www.youtube.com/watch?v=5yO2KQHkt4A&feature=player_embedded[/video]

justlube

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Cevap: Android İşletim Sistemi’ni iPhone’a yüklemeyi başardılar!

Süper olmuş, iphone cular artık basit programlara bir dünya para vermekten kurtulacak, android için birçok ücretsiz ve kullanışlı program var.