ATF Flasher + SL3 Server + Infineon Kütle Bellek v7.70 Güncelleme! 24 Ağu 2011! (1 Viewer)

guveniletisim047

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
BB5 Eklendi Başlıca görevleri:

Flash USB veya FBUS üzerinden RAPUYAMA Telefonları için etkin okuyun
Flash (Oturum başına 8MB USB Limited) FBUS ve USB üzerinden RAP3Gv40 Telefonları İçin Etkin okuyun
Flash SADECE FBUS üzerinden Rapido Telefonlar için etkin okuyun
Symbian ^ 3 ve Symbian Anna Flash Dumps rehber Kişiler ayıklayın Oku Flaş Fonksiyonu tarafından yapılan
Kişiler çıkarımı (Çince, Arapça, Tayca, vb ..) Uluslararası Unicode karakterler destekler.
Recover, Videolar, Resimler, Müzik ve Oku Flaş Fonksiyonu tarafından yapılan TÜM Flash Dumps ait belgeler,

SL3 Bruteforce Server Eklendi:

(Ücretli Servis SL3 Bruteforce İŞ yükleniliyor ... Satıcıyla irtibata geçin) şimdi ATF Ağ Kullanıcıları için AÇIK
İŞ yükleyin, İŞ İptal ve İŞ ​​Durum bir düğme sadece bir tıklama ile kontrol edin
Sadece ATF Software azalmak PM 120 Fonksiyon tarafından üretilen "İŞ" dosyaları kabul

Infineon Eklendi Binbaşı Fonksiyonlar:

Kitle Bellek (SD Kart) YENİ Infineon Telefonları (C2-02, C2-03, C2-05, C2-06, C2-07 ve C2-0
Eklendi Yanıp sönen

Ortak Güncellemeleri:

Yeni BB5 Flash Yükleyiciler Sürüm 11.24.000.3
Yeni Nokia Bağlantı Sürücü 7.1.42.0

Destek Site Güncellemeleri:

Özel ATF ENO Dosyalar yeni RAPUYAMA TELEFONLAR MEVCUT (N8-00, C7-00, X7-00, E7-00 vb ..)

Bu ENO FIEs ATF Ekibi tarafından Dumped ve SADECE ATF Destek Sitesi onları BUL

Hata düzeltmeleri:

E6-00 ve X5-01 Nitro Yanıp sönen Hız SABİT

Rapido ADL, E71, E63 vb Hata yanıp söner. SABİT
USB ADL Yanıp sönen Format Bölmeler sabit
SABİT BB5 Booting Hız
MMC Şifre Reading Unicode karakterler destekler.

Sıkça Sorulan Sorular:

S: ATF 7.70 OKUYUN FLASH Fonksiyonları kullanmak için ATF Ağı Etkinleştirme ödemem gerekir mi?
A: HAYIR, bu yeni Özellik ÜCRETSİZ.

S: Ben bir Bruteforce İŞ Dosya yüklemek istiyorsanız Kredi ödemem gerekir mi?
A: Evet, daha fazla Bilgi için Satıcıyla irtibata geçin.

S: 1 Gigabayt Flash Chip TAM Flash bir N8-00 Nasıl Okunur Uzun sürer mi?
A: USB ile yaklaşık 12 dakika sürecektir ... FBUS Via ÇOK almak + ÇOK SAAT ...

S: TAM Flash 5130c veya 3110c Telefon okuyun miyim?
A: Hayır, şimdi olduğu gibi RAP3Gv3 Telefonları henüz desteklenmiyor. ... Ama bu olacak!

S: Ben bir DEAD 5800 telefon Recover My Kişiler miyim?
A: Hayır, sadece Symbian ^ 3 ve Symbian Anna Flash Dumps Şu anda Telefon defteri Ekstraksiyon için desteklenir. Önce eski model geçmeden önce en son en YÜKSEK SON telefonları Destek.

S: Sonraki Güncelleştirmeler TÜM Symbian S60 Kişiler Kurtarma destekleyecek mi?
A: biz daha fazla zaman varken Evet, biz onlara destek olacak.

S: Ben benim DEAD 5800 Telefon Resim ve Videolar kurtarabilir miyim?
A: Evet, TÜM BB5 Telefon dökümleri gibi uzun DOSYA Kurtarma reformasyon olarak desteklenir.

S: Ben DEAD 5800 Telefon var ve ben zaten birkaç kez daha parladı ama yine de öldü ... Ben hala ondan Resimler ve Videolar DUMP miyim?
A: Yanıp sönüyor, büyük olasılıkla yeniden biçimlendirmek Telefon ... Yani Alma şansınız düşüktür. Sonra yapmak için en iyi şey Yanıp sönen yoluyla Düzeltme çalışıyor önce Flash DUMP. Telefon içinde DOSYALAR çok önemli ise, o zaman her zaman önemli dosyaları kurtarmak için denemeden önce Yanıp sönen kaçınmalısınız.

S: Neden FBUS Flaş ÇOK Yavaş OKUMA ve USB Flash ÇOK HIZLI OKUMA?
A: Çünkü FBUS Kanal DONANIM Sınırlamalar READ Hız ciddi şekilde tehlikeye düşer.

S: içinde özel bir dil paketi ile Telefon okuyun ve Özel Dil PACK diğer Telefonu koymak için Flash DUMP kullanmak Flaş miyim?
A: Bu KÖK HASH AYNI yalnızca mümkün, ama yine de FPSX Biçimli BB5 Dosyalar İKİLİ döker dönüştürmek için nasıl Bilgi GEREKTİRİR.

S: OKUYUN FLASH ANA AMACI nedir?
A: DEAD Telefon, önemli dosyaları kurtarmak için ... Sadece bozuk bir SD KART önemli dosyaları kurtarmak gibi.

ATF olarak alabilirsiniz kim satın alacak?

Ekli dosyayı görüntüle 2537