avea intouch 3 yazılımı+ rom + firmware (1 Viewer)

BarisTATAR

KİNG OF İCLOUD
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı

Avea inTouch 3 yazılımı SP Flash Tool ile atabilirsiniz.

DownloadLink; VE

ROM

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye
Bu Mesaj 5G Bilişim tarafından silinmiştir.

Sebep

Küfür, hakaret vb. kural ihlali

bela okunacak bir durum göremedik konuda indirmeyi beceremeyip te paylaşımcı arkadaşları suçlamanız garip doğrusu.

bu arada bela okumanın cezasını bir çekinde insan gibi teşekkür etmeyi yada yardım istemeyi akıl etmiş olursunuz!

staskin1905

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Kolay gelsin Selamünaleyküm arkadaşlar bende avea touch 3 white var bu telefon sürekli restart yapıyor avea logosu geliyor tekrar kapanıp açılıyor recovery moduda açılmıyor sd karta romu koyup yükleyemiyorum haliyle. Bilgisayardan yükleme yapmaktan başka çare yok bu verdiğiniz link bu benim telefon için uygun mudur. Bilgisayardan yükleyebilirmiyim. yardımlarınız için teşekürler.

staskin1905

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
cevaınız için çok teşekürler dosyayı şimdi indirdim içinden 3 adet klasör çıktı biri root diğeri flash tool bir diğeride backup klasörleri mevcut fakat flash tool ile nasıl yazılım atıcam bilgim yok yardım edermisiniz Gsmkolik

turkcellgsm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
cevaınız için çok teşekürler dosyayı şimdi indirdim içinden 3 adet klasör çıktı biri root diğeri flash tool bir diğeride backup klasörleri mevcut fakat flash tool ile nasıl yazılım atıcam bilgim yok yardım edermisiniz Gsmkolik

dikkat edilmesi gereken en önemli şey cihazınızın hangi model olduğu tamam avea intouch 3 olabilir ama large modelimi yoksa küçük modelimi 2 çeşit var bu modelde.

[video=youtube;rV86MqmiRCc]https://www.youtube.com/watch?v=rV86MqmiRCc[/video]

[video=youtube;NF9ODSopx-s]https://www.youtube.com/watch?v=NF9ODSopx-s[/video]

Son düzenleme:

staskin1905

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
[FONT=Roboto, arial, sans-serif]Arkadaşlar çok teşekkürler Allah razı olsun sayenizde telefonum ayağa kalktı[/FONT]

staskin1905

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Tekrar merhaba arkadaşlar flashla bu romu attıktan sonra imei geçersiz diyor ne yapmam gerek nasıl yardımcı olabilirsiniz.

deryagsm

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
AVEA İNTOUCH 3 WHİTE orj rom MT6572_P172E10 link ölmüş musa sana zahmet yenilermisin