Bilgi BL kilidi Süre kısaltma ve Hemen açma Bootloader Kilidi Süre Kısaltma (2 Viewers)

FurkDuran

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Screenshot_2.png Merhabalar Poco M3 cihazına 648 saat verdi bunu kısaltmak için söylediğiniz sırayla yapıyorum fakat şöyle bir hata alıyorum. Çözümü nedir acaba? İşlem sırasında telfonu kendisi fastboot moduna alıyor.

YuSuF02

Kılıç kınından çıkmadıkça it sürüsü dağılmaz.
Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ekli dosyayı görüntüle 6319 Merhabalar Poco M3 cihazına 648 saat verdi bunu kısaltmak için söylediğiniz sırayla yapıyorum fakat şöyle bir hata alıyorum. Çözümü nedir acaba? İşlem sırasında telfonu kendisi fastboot moduna alıyor.
hocam toolu son sürüme güncelleyin olmazsa zamanı beklemek tek çareniz olabilir bu yöntem önceden işe yarıyordu şuan yarıyormu hiç denemedim

kayrailt

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı

maltun2135

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Su hatayı alıyorum, nedenini bilen var mı acaba

Ekli dosyalar

• IMG-20211030-WA0006.jpg
    IMG-20211030-WA0006.jpg
    85.4 KB · Görüntüleme: 3

07Kemal

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bootklidi açacaksın ve manyak gibi kilit açma süreleri alıyorsunuz 1440 2800 falan filan gibi saçma sapan saatler bunu kisaltmanin veya direk açmanın bir yolu var

bu programı bilgisayara indirin ve kurun açtığınızda driverleri otomatik kuracak daha sonra programdan ayarlar sekmesine girin ve bölgeyi çin yapın daha sonra telefondan USB hata ayıklama etkinleştirme yapın ve PC ye bağlayın telefona izin gelecek onay verin program size iki resim cikaracak mu device works normally yani benim cihazım normal çalışıyor seçin daha sonra telefonu bulacak alt kısımdan selecte basın cihaz kapanacak kendi kendine fastboot modda açılacak sonra bir daha kapanip orjinal recovery de açılacak sonra programda ok basın 4 seçenek çıkacak bu sırada telefonu yeniden başlatın sonra programdan unlock bootloader programı açın telefon yine fastboot moda geçecek programa telefon da açık olan mi hesabinizi girin sonra kilidin açılmasını bekleyin

Olabilecek senaryolar ya o kilit hemen açılacak yada o manyak süre 1 haftaya düşecek genelde hemen açılıyor ama süre kisalicagi garantidir.
Huawei cihazlar için bootloader kilidi açmakta da kullanabilirmiyiz bu uygulamayı yada huawei cihazlar için bir uygulaması varmı

Ceyhun33

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bende bu hatayı veriyor nedeni nedir acaba linkte eski sürüm paylaşılmış önce eski sürümle dediklerinizi yaptım olmadı daha sonra en yeni sürümle denedim bununla aynı hatayı veriyordu

Ekli dosyalar

• Ekran Görüntüsü (23).png
    Ekran Görüntüsü (23).png
    37.6 KB · Görüntüleme: 2