Bilgi BL kilidi Süre kısaltma ve Hemen açma Bootloader Kilidi Süre Kısaltma (2 Viewers)

xcape06

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ben teşekkür ederim yardıma ihtiyacı olan arkadaşlara elimden geldiği kadarı ile yardım edebilirim rom yükleme vs. gibi işlerden biraz anlarım.

YuSuF02

Kılıç kınından çıkmadıkça it sürüsü dağılmaz.
Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ben teşekkür ederim yardıma ihtiyacı olan arkadaşlara elimden geldiği kadarı ile yardım edebilirim rom yükleme vs. gibi işlerden biraz anlarım.
olabilir hocam aramıza katılabilirsiniz belki inşaAllah ekibimiz her geçen gün büyüyor

xcape06

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Selam arkadaslar bugun Bootloader kilidini kaldırm emegı gecenlere tekrar tesekkurler

xcape06

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar bir sene daha rahatız
Covid-19 nedeniyle yolcu beraberinde getirilen, mobil iletişim şebekesinden hizmet alan elektronik kimlik bilgisini haiz cihazların kayıt altına alınması başvuruları, yolcunun yurda giriş tarihinden itibaren 365 gün içinde yapılacak. Söz konusu süre daha önce 120 gün olarak uygulanıyordu.

merthuralp

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bootloader kilidini açmak istediğimde 1440 saat veriyor bu program hala çalışmakta mıdır ?

xcape06

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hocam hesabın cihazda yeni kurulu onun için 6 gün iki saat sonra tekrar denersen olur

xcape06

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Forumda konu anlatımları mevcut cihazınızın modeli ne ise o konudaki talimatları izleyerek yapabilirsiniz.

Vanpirnchunter

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ÖNCELİKLE COK TEŞEKKUR EDİYORUM
BANA 888 SAAT VERMİŞTİ DEDİKLERİNİZİ HARFİYEN YAPTIM COK DA BASİT 130 SAATE DUSTU GECEN HAFTA SÜRE DOLUNCA TEKRAR SİZİN SÖYLEDİĞİNİZ VERSİYONDAN AYNI UYGULAMADAN ACMAYI DENEDİM VE KİLİT ACILDI YAPICAK ARKADAŞARA BİR EK BİLGİ VERİYİM BU PROGRAMLA AÇMAYI DENEDİKTEN SONRA YENİ VERSİYONLA GİRDİĞİNİZDE YİNE YÜKSEK SAATLER VERİYOR YENİ VERSİYONLARI KULLANMAYIN BU PROGRAMDAN YAPIN KİLİT AÇMA İŞLEMİNİ

Ffrrkknn12

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Eski konuya yazıyorum İnşallah gören olur ben redmi note 8 pro da denedim 1440 saat verdı 2 ay bu programla düşüremedim zamanı ve bende fastboot ekranından sonra cihaz otomatik olarak recovery moda geçmiyor direk açılıyor.

Cagrikcygt

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bootklidi açacaksın ve manyak gibi kilit açma süreleri alıyorsunuz 1440 2800 falan filan gibi saçma sapan saatler bunu kisaltmanin veya direk açmanın bir yolu var

bu programı bilgisayara indirin ve kurun açtığınızda driverleri otomatik kuracak daha sonra programdan ayarlar sekmesine girin ve bölgeyi çin yapın daha sonra telefondan USB hata ayıklama etkinleştirme yapın ve PC ye bağlayın telefona izin gelecek onay verin program size iki resim cikaracak mu device works normally yani benim cihazım normal çalışıyor seçin daha sonra telefonu bulacak alt kısımdan selecte basın cihaz kapanacak kendi kendine fastboot modda açılacak sonra bir daha kapanip orjinal recovery de açılacak sonra programda ok basın 4 seçenek çıkacak bu sırada telefonu yeniden başlatın sonra programdan unlock bootloader programı açın telefon yine fastboot moda geçecek programa telefon da açık olan mi hesabinizi girin sonra kilidin açılmasını bekleyin

Olabilecek senaryolar ya o kilit hemen açılacak yada o manyak süre 1 haftaya düşecek genelde hemen açılıyor ama süre kisalicagi garantidir.
Bende olmadı kardeşim

Poyrazovic

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bu hatayı alıyorum. Ne yapmam gerek. Ayarlardan denilen her şeyi yaptım. Başvurumu da yaptım. 7 gün değil 20 gün geçti hala aynı.

Ekli dosyalar

• resim_2021-05-14_184950.png
    resim_2021-05-14_184950.png
    19.3 KB · Görüntüleme: 12

Asbilizueta

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bootklidi açacaksın ve manyak gibi kilit açma süreleri alıyorsunuz 1440 2800 falan filan gibi saçma sapan saatler bunu kisaltmanin veya direk açmanın bir yolu var

bu programı bilgisayara indirin ve kurun açtığınızda driverleri otomatik kuracak daha sonra programdan ayarlar sekmesine girin ve bölgeyi çin yapın daha sonra telefondan USB hata ayıklama etkinleştirme yapın ve PC ye bağlayın telefona izin gelecek onay verin program size iki resim cikaracak mu device works normally yani benim cihazım normal çalışıyor seçin daha sonra telefonu bulacak alt kısımdan selecte basın cihaz kapanacak kendi kendine fastboot modda açılacak sonra bir daha kapanip orjinal recovery de açılacak sonra programda ok basın 4 seçenek çıkacak bu sırada telefonu yeniden başlatın sonra programdan unlock bootloader programı açın telefon yine fastboot moda geçecek programa telefon da açık olan mi hesabinizi girin sonra kilidin açılmasını bekleyin

Olabilecek senaryolar ya o kilit hemen açılacak yada o manyak süre 1 haftaya düşecek genelde hemen açılıyor ama süre kisalicagi garantidir.
prosedür hatası oluştu diyor bu ne demek ve nasıl düzeltirim?