Bilgi BL kilidi Süre kısaltma ve Hemen açma Bootloader Kilidi Süre Kısaltma (1 Viewer)

phonemaster

Öğrenmek Bitmeyen Bir Süreçtir
Genel Moderatör
Usta Üye
Ekli dosyayı görüntüle 2919
Dünkü denememde 366 saat vermişti official yöntem. bu 4 güne düşürdü en azından. cihazdan mi hesabı silip tekrar ekleyip yeniden denemem birşeyi değiştirir mi sizce?
diğer merak ettiğim şey ise. verdiği bekleme süresinden sonra yine bu programla mı denemeliyim yoksa official mi unlock da aynı sonucu verir mi 4 gün 6 saat sonra?
Silip yeniden deneme bence. Daha uzun süre verme ihtimali var. Süre sonunda bu program ile unlock yapmalısın.

kardelia

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Silip yeniden deneme bence. Daha uzun süre verme ihtimali var. Süre sonunda bu program ile unlock yapmalısın.
Teşekkürler öyle yapayım hocam. Bu arada yeni üyeyim resim ekleme formatını yanlış yaptım galiba, hayvan gibi foto ekranı kaplamış, ekli dosya yerine komple mesaj alanına düşmüş. Kusura bakmayın yanlış format olduysa.

harun0790

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba Poco F2 pro da başvuru yaptım 168 saat verdi Bi an önce EU rom kurmak istiyorum poco çok sıkıcı :)
Bunu Nasıl çözebilirim Giriş yapıyorum aynı :/

Ekli dosyalar

• 110211935_284673046289988_7930024900594507009_n.jpg
    110211935_284673046289988_7930024900594507009_n.jpg
    38.6 KB · Görüntüleme: 119

kardelia

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba Poco F2 pro da başvuru yaptım 168 saat verdi Bi an önce EU rom kurmak istiyorum poco çok sıkıcı :)
Bunu Nasıl çözebilirim Giriş yapıyorum aynı :/
Hocam resimdeki yazıya göre fastboot açılmamış görünüyor. Fastboot ekranına geldiğine Emin misin?
Bir de 168 saat çok değil açıkçası beklenebilir bir süre. Bana Xiaomi kendisi 17 gün vermişti bu tool ile denedim 168 saate düşürdü, bekledim süre geçtikten sonra açtım

Byaras™

Kurucu Admin
Yönetici
Admin
WebMaster
Hocam resimdeki yazıya göre fastboot açılmamış görünüyor. Fastboot ekranına geldiğine Emin misin?
Bir de 168 saat çok değil açıkçası beklenebilir bir süre. Bana Xiaomi kendisi 17 gün vermişti bu tool ile denedim 168 saate düşürdü, bekledim süre geçtikten sonra açtım
telefon acık durum da baglayın usb hata ayıklaryı acın yöndelendiredir fastboot modu kendi gececekdir

harun0790

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
fastboot a geçiyor zaten şimdi 9tpro da denedim onda 960 saat verdi onu kısaltmaya çalışıyorum aynı hatayo verdi

mabi16

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Mi 9T Pro telefonumda normal yolla 1080 saat süre aldıktan sonra yana yana aranırken bu konuyu buldum. Verdiğiniz programı indirdim, programa güncelleme gelmiş onuda yaptıktan sonra yine sizin yönlendirmenize benzer şekilde işlemi yaptım ve anında bootloader kilidi açıldı ne kadar teşekkür etsem az. Var ol kardeşim.

YuSuF02

Kılıç kınından çıkmadıkça it sürüsü dağılmaz.
Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Mi 9T Pro telefonumda normal yolla 1080 saat süre aldıktan sonra yana yana aranırken bu konuyu buldum. Verdiğiniz programı indirdim, programa güncelleme gelmiş onuda yaptıktan sonra yine sizin yönlendirmenize benzer şekilde işlemi yaptım ve anında bootloader kilidi açıldı ne kadar teşekkür etsem az. Var ol kardeşim.
rica ederim gsmkolik hep yanınızda

Ylcnmr

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar 888 saat gibi komik bi saat verdi,
anlatılan adımları izledim ama hata veriyor yardımcı olursanız sevinirim.

Ekli dosyalar

• IMG_20200909_151933.jpg
    IMG_20200909_151933.jpg
    2.1 MB · Görüntüleme: 89

Muhammet.

Programmer
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar 888 saat gibi komik bi saat verdi,
anlatılan adımları izledim ama hata veriyor yardımcı olursanız sevinirim.
Try again seçin lütfen.
Olmazsa farklı sürüm deneyin.
Recovery de 3. seçeneği seçtiğinizden emin olun geçersiz token uyarısı vermiş.

Recorder

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
redmi note 8 pro da iş görmüyor, xiaomi server returned error 20044 hatası veriyor.
Redmi note 8 pro da yapabileceğimiz başka bir yol varmıdır? teşekkürler.

byrmercan

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
hata.png
merhaba bende de böyle bir hata veriyor. Ne yapmam gerekiyor acaba ? 1368 saat bekleme süresi veriyor cihazım :( yardım lütfen...

Ylcnmr

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Mı hesabından çıkış yapın
Recoveryden wipe data yapın
Başka hesapla deneyin.
Mı hesabından çıkış yapın
Recoveryden wipe data yapın
Başka hesapla deneyin.
Tekniği deyeyen varmıdır acaba, yanlış işlem yaparak süreyi daha fazla uzatma şansım yok bu ayın 26sında yasal olarak kapanacak. Note 8 Pro telefonum
Boot loader kilidi gün olarak Ekim`in 17 sine kalkacak desteğinizi rica ederim.

Muhammet.

Programmer
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Tekniği deyeyen varmıdır acaba, yanlış işlem yaparak süreyi daha fazla uzatma şansım yok bu ayın 26sında yasal olarak kapanacak. Note 8 Pro telefonum
Boot loader kilidi gün olarak Ekim`in 17 sine kalkacak desteğinizi rica ederim.
Bence deneme, gerçi bazı modellerde hattı hiç cikarmazsan çalışmaya devam ediyor. Mi9 t denenmiştir.