Blackberry de radar test edilmiştir (1 Viewer)

Byaras™

Kurucu Admin
Yönetici
Admin
WebMaster
Trapster 4.0 ile yeni raporlarda geldi – Trapster radar uygulaması
Ekli dosyayı görüntüle 1461

Trafikteki hız radarlarını rapor etmek ve bunlardan daha önce haberdar olarak kurtulmanızı sağlayan trapster uygulamasının yeni versiyonu kullanıma sunuldu. Artık sadece radar gibi uygulamaların yanında sizlerinde güveliğini öne çıkaran raporlamalar eklenmiş. Uygulama basitçe şöyle çalışıyor.

Seyahat ederken uygulamayı açtığınızda karşınıza çıkan haritada sizin hareket yönünüze göre daha önce o bölgede bildirilmiş sabit veya hareketli radarlar varsa size bildiriliyor. Bu bildirme işlemi isterseniz 400 metre isterseniz daha önce sizin belirleyeceğiniz mesafeye göre yapılabiliyor. Bu sayede sürücüler o bölgede daha dikkatli araç kullanarak ceza almaktan kurtulabiliyorlar.

Uygulamada sabit ve hareketli radarlar, kontrol noktası ve kameralar gibi bilgileri kullanıcılar işaretleyip paylaşabiliyorlardı. Yeni versiyonda ise 11 adet ek tanımlama yapabilinmekte ki bunlar: Okul bölgesi, çocuk oyun bölgesi, Araç kazası, inşaat alanı, Tehlikeli viraj, tehlikeli kavşak, yangın, su taşkını, buzlanma, dar köprü, kapalı yol, ölü yol ve gişeler bilgileri bulunmakta.

Bu yeni hasar uygulamaları ile Trapster sizlerin güvenliğinide artırmayı sağlıyor. Yeni versiyonda aynı zamanda harita yükleme hızıda oldukça artırılmış

teoss

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
güzel bir uygulama (hız yapmayı sevmem ama....:)
teşekkürler....

byist

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
evet denedim radara denk gelmedim daha ama trafik ışıklarını, kameralarını gördum bence ideal ve güzel bir paylaşım