Bilgi Blackberry Mep Kodu Öğrenme (kabloya ihtiyaç duymadan) (1 Viewer)

murat77

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Evet cihaz turkcelin cihazıydı aldığım yerdeki kişi avea hat kullanıyordu açtırarak kullandığını söyledi dün sitenizde dolanırken kod sözcüklerini duydum mesaj bıraktım ve kısa süre içersinde cevapladınız İlginiz için çok teşekkür ederim hattı taktığım zaman umarım çalışır.

deniz bey

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
!!! Paylaşım İçin Teşekkürler Ustam !!!

krallar4545

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
hocam kolay gelsın aynı sorunla ugrasıyorum mep kodunu aldım ama telefonda nasıl gırcem bı türlü çözemedım daha önce blacberry kullanmadıgımdan beynim durdu yardımcı olursanız cok makbule gecer

deryaca

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
merhaba mep2 yi alamadım yardım menüsündeyken kodu giriyorum fakat meb 2 sayfasına erişemedim nerde yanlış yapıyorum biliyorum

deryaca

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
your key noyu help me menüsündeyken giriyorum ama birtürlü diğer menüye geçemedim yardım edin lütfen

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
şimdi öncelikle help menüsüne her girdiginizde açık kalma süreniz degişiyor bu nedenle siz keyinizi aldıgınız siteye son açık kalma sürenizi girin kodunuzda rakamlar var ise alt+5 gibi yazın ve harfler için büyük yazmaya çalışmadan sadece harfe basın olacaktır.

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
tamam MEP-09938-001 İMEİ NUMARANIZI mesaj olarak atın blackberry 9700 mep 2 kodunu verelim

ataak

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
admin.. dediğin herşeyi harfi harfine yaptım..
dediğin yere kadar geldim
mep koduna ulastım.. şimdi ise mep 2 koduna ihtiyaç var..
bu kodu nasıl öğrenicez ??

umut_yolu

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
nasıl yaptınız abi ben beceremedim dunden berı kafayı yıcem bırıde bana allah rızası ıcın yardım etsın parasını da yollıcam

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
cihazınızın arkasında yazan imei nuamrası ve prd code yi bana özel mesaj atın nikimi tıkalyın özel mesaj yazın bekliyorum