Bilgi Blutv Ücretsiz Oldu: Nasıl Izlenir? (1 Viewer)

by_kamil

Android Dev
Genel Moderatör
GSM Expert
Usta Üye

Blutv Ücretsiz Oldu: Nasıl Izlenir?​

BluTV ücretsiz üyelik nasıl açılır?​

Kampanyaya katılmak için hâlihazırda hesabınızın olması gerekmiyor. Sadece isim ve e-posta bilgisi girerek ücretsiz erişim hakkına sahip olabiliyorsunuz. BluTV bu kapsamda geçerli olmak üzere özel bir kupon kodu yayınladı. İçerikleri ücretsiz izlemek isteyenlerin bu kodu kullanmaları gerektiğini belirtti.

Aşağıdaki adımları takip ederek BluTV ücretsiz erişim kampanyasına katılabilirsiniz.

Adım 1: adresine giriş yapın ve üst kısımdaki “Ücretsiz İzle” butonuna tıklayın. Alternatif olarak şu de aynı sayfaya ulaşabilirsiniz.
Adım 2: Açılan sayfadaki ilgili kısımlara Ad-Soyad, e-posta adresi ve parola girin. Ardından “Kayıt ol” butonuna basın.

Adım 3: Hiçbir şeye dokunmadan “Devam Et” düğmesine tıklayın. Sonraki aşamada, kupon kodu alanına blutvizliyorum yazın ve “Onayla”ya basarak aktif edin. Tüm işlemler bu kadar.

Neler ücretsiz izlenebiliyor?

Kupon kodu, altyazı & dublaj ve HD kalitedeki yüzlerce dizi ve filmin kapılarını size açacak. BluTV tek tek hangi içerikleri ücretsiz erişim kampanyasına dahil ettiğini açıklamadı. Ancak kullanıcıların ne tür yapımlarla karşılaşacağını detaylandırdı. Paylaşılan liste şöyle:

Yerli, yabancı film ve diziler
BluTV özel yapımları
S Sport kanalları
Canlı TV kanalları
Çocuk içerikleri

by_kamil

Android Dev
Genel Moderatör
GSM Expert
Usta Üye
cuma cumartesi pazar her hafta diye duyurdu degişmez ise