C5 mobile noa 4.5g cihaza dikkat edin (1 Viewer)

turkcellgsm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
C5 mobile noa 4.5g cihaza dikkat edin.elle format atmaya çalıştığın zaman cihaz siyah ekranda kalıyor haberiniz olsun çözümü yine infintyle full factory yapmak ta.

turkcellgsm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı

üsttede dediğim gibi sorunlu cihaz bulaşmamanızı öneririm . alttaki yorumları okursanız youtube deki ya siyah ekran açılıyor yada imei siliyor.

C5 Mobile Noa Yazılım yükleme dosyaları ve anlatımı.
Android usb driver
Qualcomm yazilimi
C5 Mobile Rom
İlgili siteler

gsm78

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
cihaz tcl alcatel otp imei tabanlı bir model tcl m3g/ swipe elite plus yazılımlarını sorunsuz calıştırıyor imei sorunu yaşayanlar yine bu cihaza uyan ancak piyasada bulunması çok zor olan general mobile gm5 plus yazılımını bulup yazdıklarında cihazın koruması ortadan kalkıyor vede gerekli işlemler yapılıyor.

5G Bilişim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
C5 mobile noa 4.5g cihaza dikkat edin.elle format atmaya çalıştığın zaman cihaz siyah ekranda kalıyor haberiniz olsun çözümü yine infintyle full factory yapmak ta.

Aman hocam böyle cihazlarla ne işiniz var :) Ben direkt müşteriyi servise yönlendiriyorum, tamiri neden yapmıyorsun dediklerinde de almadan önce düşünseydin diyorum :)

turkcellgsm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
meta mode at mode gibi farklı şekilde dene ime repairi olması lazım.

uattoolda var mesela meta mode ate mode vs çoğu boxtada var

gsm78

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
repair için bu yazılımlar ile denemeyiniz dediğim gibi tcl alcatel otp tabanlı olduğu için yapamazsınız öncelikle: bu romu kurun malesef multi dil seçeneği yok playstore yok ama xxxxxxxx yazmanıza izin veriyor.

condor10ur

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaslar oncelikle merhaba. Uzun suredir yogunluktan buralara bakamadim. Bazilariniz beni Samsung S3 bazilariniz ise Samsung Note 3 account hack ile tanirlar. Hatta TeknoTurk Rom ile paylasildi sanirim. C5 mobile noa cihazinin yazilimini ben derledim. Tum sorunlarinizi cozelim. Youtube kanalimda yapilislari ve indirmeniz gereken yazilimlari ekledim. Imei sorunu yasayanlarin tamami sorunsuz halledebilecekler. Belkide buraya yazmadan gorenlerde olmus olabilir.

Cihaza aslinda vakit bulursam degisik romlar yapacagim. Imei silinmeden recovery den atabileceksiniz. Baska 3 modele daha yazilim yaptigimiz icin yogunluk cok fazla.

Sorulari olanlar bana sorabilirler. Vamit buldukca yardim etmeye calisirim. Buradan takip edecegim.

Ilgili youtube kanali Teknoloji danismani
Videolari izleyerek yapabilirsiniz.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aday1

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
C5 noa

Hocam iyi günler.bende bu cihazdan var.sifirladim.siyah ekranda kaldı.soylediginiz programları indirdim.fakat bilgisayar telefonu görmüyor.download moda girmiyor.ses açma ve kısma tuşlarına basip bilgisayara bagladigimda penguen simgesi çıkıyor.yardimci olabilir misiniz.tesekkurler

turkcellgsm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
o pengueni bulduğunuz zaman (ekrana linux simgesi geldikten sonra ses açma tuşuna basılı tut yazılım moduna giriyor)

dediğim gibi uğraşılacak cihaz değil.

nazilliden

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bu telefonun ekranı lazım bana arkadaşlar olan var mı elinde ? servisi aradım 265 ile 365 tl arası değişir diyor. telefon zaten 430 tl :).umi emax mini bunun ekranı çinden bulabildim sipariş etsem çalışırmı arkadaşlar.