c6-01 ekran karıncalı (1 Viewer)

nakresoz

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar benim bir sorunum var c6-01 model olan bir telefonum sıvı teması olduğu için daha önce servise verdim alkolle temizlendi tuşları çalıstı 2 gün olmadan ekranı birden karıncalı oldu her a.tıgımda ekran karıncalı diyorlar ekran degişmesi lazım ama ekranı ne yere düştü ne bi darbe gördü ne yapabilirim bana yardımcı olun bu forum sitesindede bi konu buldum
http://www.gsmkolik.com/blogs/gsmkolik/78-c6-01-ekran-karincali.html

sorun böyle çözülebilir ama ne devre baglamasını biliyom ne sökmesini daha önce leyim gibi işler yaptım ama burda anlatılmak isteneli bana açıkça anlatabilirseniz yapabilirim teşkkürler

Ekli dosyayı görüntüle 4204Sorun bu

Ekli dosyayı görüntüle 4205bahsettigim resimde bu

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
cihaza teknik müdahaleşart size tarif etmektense kaliteli bir servise götürün derim açıp dokunmatik veya ekranı bozarsanız sıkıntı daha da büyür. bulundugunuz ili bildirin en iyi servise yönlendirelim

nakresoz

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
izmirde oturuyorumda bi sıkıntı yaşanmaz kendim bilgisayar teknik servisinde daha öncelerde çalıştım elim yatkın bi kaç devre baglantısıda yaptım ama burda tam anlatılmak isteneli anlamadım biraz açıklarsanız yada görüntü olarak örnekte olsa yapabilirim yani basit bi işlem 90 liradan bahsediyolar

AliOzdemir

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ustam resimde gördüğün 2 adet diyotlar var yanyana olan değiş yada lehimlerini tazele düzelme ihtimali var c6-01lerde genel bir arıza...