Casper VIA S10 Frp sorunu (1 Viewer)

negativ3

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar cihazı formatladık ama eski gmail hesabını istemekte şimdi servise verip beklemekte istemiyorum. İşin ilginc yanı kutu üzerindeki seri numarasını internet sayfalarında arattıgımda hata veriyor yani yanlış basılmış. Mail attık servise götürün diye komik bi cevap geldi. Götürecek olsam size neden danışayım. Velhasıl dostlar bu gmail sorununu nasıl aşabilirim. Yazılım için V1 ve V2 modelleri varmış bu hangi model onu bilemediğim için cihaz susar diye yazılımda atmadım.

5G Bilişim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar cihazı formatladık ama eski gmail hesabını istemekte şimdi servise verip beklemekte istemiyorum. İşin ilginc yanı kutu üzerindeki seri numarasını internet sayfalarında arattıgımda hata veriyor yani yanlış basılmış. Mail attık servise götürün diye komik bi cevap geldi. Götürecek olsam size neden danışayım. Velhasıl dostlar bu gmail sorununu nasıl aşabilirim. Yazılım için V1 ve V2 modelleri varmış bu hangi model onu bilemediğim için cihaz susar diye yazılımda atmadım.

Yazılım ile olacak iş değil zaten yakınınızda bir telefoncu varsa verin 1 saat içinde hallederler...

negativ3

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
en yakın yere götürdüm hocam 2 günden aşağı veremeyeceklerini söylediler

Gny Teknik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı

Nckdongle programını bulup kurun çok basit götürdüğün teknik servis değildir başka bir yerde yaptıracaktır o yüzden size o kadar süre vermiş olabilir yada anlamıyordur uğraşacaktır aslında çok basit ama siz bu yöntemi uygulayın sorun yaşarsanız yarın benimle irtibata geçin