casper via v3 ekran deseni unuttum (1 Viewer)

exelecell

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
selam arkadaşlar öncelikle formda yeniyim konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim sorunum casper via ve 3 cihazımın ekran desenini unuttum tabi g mail hesabımıda format atarsam verilerimin silneceğini biliyorum bu nedenle atamıyorum içinde çok önbemli verilerim var lütfen yardım edin saygılar

sas24

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
teknik servis arkadaşlar vardır bölgenizde size yardımcı olacaktır.

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
selam arkadaşlar öncelikle formda yeniyim konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim sorunum casper via ve 3 cihazımın ekran desenini unuttum tabi g mail hesabımıda format atarsam verilerimin silneceğini biliyorum bu nedenle atamıyorum içinde çok önbemli verilerim var lütfen yardım edin saygılar
infinity cm2 ile sorununu verilerin sliinme den çözebilirsin

exelecell

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar ben telefoncu değilim bu nedenle konudan teknik olarak anlamıyorum burada sorunum telefonda değil telefonun hiç bir önemi yok çalışıyor hatta gelen aramalara cevap verebiliyorum benim için içindeki veriler önemli lütfen anlayabileceğim bir dilde anlatabilirmisiniz

exelecell

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bu arada casper teknik servise götürdüm bana sadece format atarız içindekiler slinir dedi

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
bir teknik servise gideceksin içindekiler silinmeden bu sorunu çözebilirmisiniz diceksin adıyaman da isen ben halledebilirim

exelecell

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
usta Antalyadayım ve burada gitmediğim teknk servis telefoncu veri kurtarıcı kimse kalmadı herkezin söylediği aynı format at

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
antalyada bu program kimsede yok ozaman bana yollasan 5 dk lık işi var ama gerisini bilemicem artık formatla gitsin ama içindkeiler silinir

exelecell

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
mavi_gsm arkadaşın Antalyada tanıdıkları varmış beni oraya yönlendirecek sağolsun yardım çabanız için teşekkür ederim bende bu vesile ile form kardeşliğinizi tanımış ve katılmış oldum sağolun arkadaşlar