Çözüldü custom binary blocked by frp lock sorunu cözümü %100 (1 Viewer)

alpertosun

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Tam kodu ile uygun romu bulup odin ile yükledim telefon sorunsuz çalışıyor şu an gerçekten çok faydalı bir başlık çok teşekkür ederim

melihselvii3

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
a510f R58H100WZCH seri numarası 7.0 stock yüklemek istiyorum acil yardım edermisiniz hangi romu yükleyeceğim

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye

RecSpeed

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Cihazı TWRP gibi custom parçalar kurulmuşsa OEM kilidini kapatmak asıl bu sorunlara yol açabilir.

AutoRoot ile rootlanmışsa oem kilidi kapatılabilir. Bunlar cihazdan cihaza farklılıklar gösterebilir.

yasayan1616

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Custom bianry blocek hatasi verdiğinden bu işlemleri yapmak istiyorum ama iilk defa yapacağim tam da blm,yorum

hsyn13

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
hocam merhaba telefonda bu hatayı alıyorum. ikinci el olarak aldım telefonu ve rom veya root atmak gibi işlemleri daha önce hiç yapmadım. telefon galiba yurt dışından alınmış ne yapmam gerekiyor. yardımcı olabilir misiniz. teşekkürler.. S/N: R28K114Z1AP

turkcellgsm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
hocam merhaba telefonda bu hatayı alıyorum. ikinci el olarak aldım telefonu ve rom veya root atmak gibi işlemleri daha önce hiç yapmadım. telefon galiba yurt dışından alınmış ne yapmam gerekiyor. yardımcı olabilir misiniz. teşekkürler.. S/N: R28K114Z1AP

telefon marka model ?

carpedian0804

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
merhaba
custom binary blocked by frp lock hatası alıyorum bende cihaz s7 edgevar seri no:RF8J319VQSP hangi stock yazılım yüklemeliyim.
Teşekkürler

umutt

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba bende bi telefon var bu sekilde bi sikintisi var sizin dediklerinizi uyguladim ama olmadi yardimci olurmusunuz