Dikkat (1 Viewer)

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
DiKKAT !!!
2018 güncellemesi alan neredeyse bütün üst model samsunglara repair yapılamamaktadır şu an için , cihaz ng/null durumuna düşmektedir.boxlar yeni firmware’lara patch cert çıkartana kadar güncelleme yapmayın , müşterilerinizi uyarın.
G930-g935-a310-a510-a710-j710-j730 şu anda bilinenler , downgrade’e de izin yok.yapsanız dahi cihaz ng/null konumuna düşer bilginiz olsun.

ÖzkanGSM

Code Master
Kıdemli Üye
Deneyimli Üye
Ustam haklı. 7.0 da destek sunan tek box malesef chimera. oda yeterli değil. 8.0 oreodan sonra işimiz hepten zor. boxlar çöp olmasa bari.

ÖzkanGSM

Code Master
Kıdemli Üye
Deneyimli Üye
Chimerada sw check atlatma modu var. EFT dongle ile make kernal yada make boot yaparak bootloader düşürülebilirse 7.0 8.0 farketmeksizin işlem yapılabilir gibi geliyor. 8.0 bir cihaz gelse itina ile deneyeceğim :)

ÖzkanGSM

Code Master
Kıdemli Üye
Deneyimli Üye
Ustam Chimerada sw:1 binary:0 bilmem ne tarzında sw versiyon hatasını atlatmak için işlem esnasında bir pencere çıkar. o pencereye cihazdaki binary değerlerini yazarak istenilen yazılımı atabiliyoruz. octopus yada z3x de sadece partition şecerek yazdırabiliyoruz. 2 si farklı olaylar. bilgilendirmek açısından yazdım.

ulaşiletşim

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
adem ustam haklısın dün ugrastıgımız cihazda da şebeke gitti cihaz j330 bakalım nasıl bir çözüm bulucaz

reis4747

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
usta j730f öyle oldu modem yazılım ne denediysem olmuyor modem yüklediğimde null oluyor 2018 modem düzeliyor ama ondada işlem yapamıyoruz octoplus z3x var ikisiyle denedim olmuyor box lar çöp mü oldu şimdi

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
usta j730f öyle oldu modem yazılım ne denediysem olmuyor modem yüklediğimde null oluyor 2018 modem düzeliyor ama ondada işlem yapamıyoruz octoplus z3x var ikisiyle denedim olmuyor box lar çöp mü oldu şimdi
HAYIR EFENDIM NEDEN ÇÖP OLSUN.bıraz kaFAYI ÇALISTIRMAK LAZIM.ASLINDA BUNA BIZ TERS MUHENDISLIK DIYORUZ

chikocx

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar 2018 yazılımına şuanda müdahale etmek çok sıkıntılı ben 10 gün uğraştım sonuçları hep aynı 8.0 gelirse boxlara 7.0 çekebiliriz zaten 7.0 gözüküyor ama 8.0 olarak algılıyor ::))