En iyi Android Video Player Uygulamaları (1 Viewer)

Byaras™

Kurucu Admin
Yönetici
Admin
WebMaster
[h=2][/h]Yaptığım araştırmalara göre sadece 3 video player en iyi durumda. Bunlar , , .
en çok kullanılanı. Yalnız açılmayan videolarda uygulama takılabiliyor, geri dönüş yapamayabiliyor ve görevi sonlandırmak zorunda kalabiliyorsunuz. 720p videolarda hiç sıkıntı çekmedim. En azından denediğim 720p’lerde. Telefonunuzun kodek eksikliği varsa bunu otomatik anlıyor ve ona göre kodek yüklemeniz için sizi yönlendiriyor.

Çoklu ses ve altyazı seçenekleri gibi birçok özellik sunan bu uygulama, kendi codeclerini kullandığı için başka bir formattaki videoyu, dönüştürmeye gerek kalmadan oynatabiliyor.SRT, SSA ve ASS gibi altyazı formatını destekleyen MoboPlayer ile HTTP ve RTSP protokollerinden yapılan video yayınlarını da izleyebiliyorsunuz. MoboPlayer neredeyse tüm Android cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor.
da moboplayer kadar popüler diyebiliriz. Onda da 720p ler konusunda pek bir sorunla karşılaşmadım. Uygulamanın altyazı olarak Türkçe karakterleri desteklemesi için, “Preferences*Subtitle*Character*Encoding” kısayolunu izleyerek, “Turkish (ISO-9959-9)” seçeneğini işaretlemeniz gerekiyor. Yapmanız gereken aynı klasörde video ile ismi aynı olmak üzere altyazıyı bulundurmak.

ise bu ikisine göre daha yeni bir uygulama. Wildfire S gibi daha düşük profilli telefonlarda mx video player’ın dieğrlerine göre daha stabil ve akıcı çalıştığına dair yorumlar aldım. O yüzde düşük profil telefonlara bu video player’ı yüklemesini tavsiye ediyorum.

indirmek için
indirmek için
indirmek için
Hangi model telefonunuza en iyi uyumu gösteren video player’ı siz de paylaşırsanız, daha çok tecrübeye dayalı bilgiye erişebiliriz diye düşünüyorum.