FQ Modellere F Flashı Atmak (1 Viewer)

feyz34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
S.a Ustalarım g925fq j710fq gibi Cihazlar Türkiye İçin Üretilen Cihazlara g925f j710f Flashı Atsak Sorun Olur Mu Cümleten Hayırlı İşler

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye
S.a Ustalarım g925fq j710fq gibi Cihazlar Türkiye İçin Üretilen Cihazlara g925f j710f Flashı Atsak Sorun Olur Mu Cümleten Hayırlı İşler

F ve fq serileri aynı özelliklere sahip olduğu için sorun olmuyor fakat tavsiyem kendi romlarını flashlamak daha mantıklı gözüküyor!

feyz34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ustam uzun vadede fq rom bulmak sorun oluyor rapidgatör falan atıyorlar indirmesi baya saat alıyor bide sam mobile fq diye model yok ondan sorim dedim

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye
ozaman f romu sorunsuzca flashlaya bilirsiniz.fakat en son sürüm olması lazım ve geliştirici seçeneklerinden mutlaka OEM Kilidi açmayı unutmayın!

bu işlemi yazılım atmadan önce mutlaka açın aksi takdirde sorun yaşayabilirsiniz!

turkcellgsm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
j710f le j710fq aynı değil herhalde ben j710f flashını j710fq ya yükleyemedim . dikkatli olmak daha iyi

A500F e A500FQ yazılımı yükledim sorun olmadı mesela .

serkanbabax

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
üstadlar selamlar benim telefonumun modeli j710fq ben sam mobileden yada samsung updates'den indirdiğim j710f modeline ait örneğin ırak stoch rom'u odin ile atmaya çalıştığımda failed veriyor amacım telefona root atmak ve hafıza sorununu uygulamaları sd karta taşıyarak çözebilmek nasıl yapabilirim? 1 aydır deniyorum çözüm bulamadım j710f modeline ait kernel atınca telefonun wifi çalışmıyor.Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
fq cihazlar f yazılım almaz hata verir ama twrp recovery kurup costum rom atabilirsiniz