Çözüldü G6000 on7 tr rom (1 Viewer)

Özcan Bilgisayar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Şifre isteyenlere özel mesajla atılıyor. Para aldımız kimsede olmadı. Symbaz adlı kişi birşey yazıyorsan elinde kanıt olacak boş boş konuşma

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

turkcellgsm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
20 dolar istense keşkede bu tip cihazlardaki sorunlar ortadan kalksa 20 dolar bile değeri yok mu bu cihazın ?

o kadar cihaz var türkiye cihazı ama türkçe romu yok c5 c7 c9 ben 20+20+20 vermeye razıyım bu romlar karşılığında yeterki sorunsuz olsun .

herşey de bedavaya verilmiyor paralı çok site var sebep herkesin bulamadığı olmayan yazılımlar var.

başka yerde olmayan yazılımları sadece burası verse vede yazılım başınada 20 dolar alsa herkes girer merak etme :)

bedavaya paylaşırsın 1 milyonculara ayağa düştü yazarlar , para istersin burası paylaşım sitesi ne parası yazarlar , telefonları uçar paylaşmayanlara kızarlar yana yana dosya ararlar telefon 1-2 milyar yeterki olsun 100-200 neyse verelim yazarlar .

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
bu konuda kimse üçret istemedi istesede sorun degil bir malın fiyatı var isteyen alır isteyen almaz ben bu forumda paylaşıma destek verin diye 100 adama ricada bulundum paylaşım yapan kişi sayısı 3 geçmez şimdi benmi suçluyum sizmi suçlusunuz bir düşünün

Özcan Bilgisayar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Symbaz sen şifre istedin bende gönderdim senden para istedimmi ? Benim para istediğimi ima eden kanıt göstersin. O demiş bu demiş laflarını bırak. Senin bu yaptığına bizim dinimizde iftira deniyor ve bende hakkımı sana helal etmiyorum. Benim çalışmamla para kazanıyorsun cihazını ayağa kaldırıyorsun birde utanmadan para istiyorsun die yalan söylüyorsun edep yahu edepp

Musa kardeşime söz vermesem bir dakika durmam burda. Sizde bu özel romları yazılımları arar durursunuz

Son düzenleme:

silivriserdar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bu konuda kimse üçret istemedi istesede sorun degil bir malın fiyatı var isteyen alır isteyen almaz ben bu forumda paylaşıma destek verin diye 100 adama ricada bulundum paylaşım yapan kişi sayısı 3 geçmez şimdi benmi suçluyum sizmi suçlusunuz bir düşünün

Bu konuda sana Katılıyorum hocam, birçok usta ve bu işe yapanlar paylaşmayı sevmiyor. Ama bir sıkıntı yaşadığı zaman hemen google arama kısmına derdini yazıp, çıkan sitede hangisi olursa olsun istediğini alıp gidiyor.

İş böyle olunca, bu yönde açılmış olan sitelerde hosting'e isim hakkı'na para veriyor. Ben şu siteden istediğimi aldım bir kaç bilgide ben paylaşayımda bari sitede 3 5 reklam geliri ile site sahibi siteyi kapatmasın demiyor. Bilgiyi alıp kaçıyor bir daha siteye işi düştüğü zaman uğruyor.

Bu işi yapan çoğu Kişi zaten ezbere yapıyor. Nette başkasının paylaştığını okuyarak vesaire ile yapıyor. Bu konu uzar gider. Ama bir gerçek var oda bilgi paylaştıkça çoğalır ve geliştirilir.

Özcan Bilgisayar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
20 dolar istediğinizi söyleyenler yalanmı söylüyor. Neden insanların mesajlarını siliyorsunuz peki. Uslübün hiç hoş değil. Bir sorun var ki, yorum yapılıyor. Kimse boş boş konuşmuyor. Ben bu forumun iyiliği için yazdım o yorumu. 20 dolar isteniyor denmiş. Bende insanlar buradan uzaklaşır diyorum. Sizde okuduğunuzu iyi anlayın.

Ben yazdıklarını iyi anlıyorum. Sen çirkefliğe devam ediyorsun. Sana atar yapma insanlara iftira etme hakkını kim verdi. Senin forumun değil bu işin ölçüsünüde sen koyamazsın. Hem yüzsüzsün şifre istiyorsun hemde hala çen çen konuşuyorsun. Sana diyorumki ispat et !! O dedi bu dedi geç bunları para istediğimi ispat et eğer edemiyorsan da delikanlı gibi bas git bu forumdan

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi