G920f s6 (1 Viewer)

emreavea

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar 35000000006 olmuş imei repair yapıldı patch yapıldı işlem ok yalnız sn-none ve sim kart okumuyor sim takınca sim kart eklendi yeniden başlat seçeneği çıkıyor fakat yeniden başlatınca sim okumuyor büyük bi ihtimal donanımsal arıza ama yazılımda bu şekilde başına gelen tecrübe edinen var mı ?

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
sistem dosyları bozulmuş.yazılım yükleyınız.sorunuz donanımsal dııl

emreavea

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
İlk yapılan işlem yazılım farklı farklı smartswitch dahil sim yollarını da az önce ölçtüm sağlam.

feyz34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
s.a ustam cert yazmayı denedin mi temiz bi flash ardından cert yazıp denemekte fayda var kolay gelsin

emreavea

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Evet Cert Modem NV hepsi denendi imei problem yok 35xxxxxxxxxxx6 dan çıktı sn none olarak görünüyor sim okumuyor sim kart eklendi hatası veriyor yani.

feyz34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ustam o zaman efs bozuk sağlam efs yaz noneden çıkar düzelir inş

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
arkadasım şöyleı bır durum var.siz işe başlarken daha basından yanlış teşhısle başlamışsınız.bu cıhaz düzelırmi maalesef.pert etmıssınız.bu gibi yüksek modellere repair yaparke kuraldır....bazı işlemler yapmak lazım ilk önce...geçmıs olsun

emreavea

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Şöyle bir durumdan kastın backup ki senin de bilmediğin bir şey var cihaz 350000000000006 olarak geldi anladın ?
Şuraya konu açmak istemememin tek nedeni senin gibi düz mantık uzaktan tecrübe etmemiş bilip bilmeden konuşan adamlardan kaynaklanıyor.
Ki düzelmez dediğin cihazı da düzelttim yazılımsal ve g920f g925f modellerinde kronik bir sorun haline gelmiş XDA-Gsmforumhosting sitelerine de bakarsan çözümünü bulamamışlar.,
Eline bu sorundan dolayı G920F-G925F cihazlar gelecektir elinize arkadaşlar ulaşın bana yardımcı olacağım tecrübe ile düz mantık ve boş konuşmadan.

feyz34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
benimde başıma 35000000....6 g925f gelmişti düzeltmiştim olmayacak bişe değil şu ana kadar emmc diyip çöpe atılan cihazların bugün qfile ve diğer çin boxlar flashla atıp ayağı kaldırıyor çöp demek en son iş bencede ... hem ekmek yemek hemde milli paramızı çöpe atmamak gibi görüyorum ben işimi inş herkez bu şekilde çalışmalarına devam eder kolay gelsin cümleten hayırlı işler

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
aynen öyle abicim ağızna sağlık gerçek ustalikda bu değilmidir zaten
..sorununuz çözdüğünüze sevindim.biz burda birseyler söylerken iş olsun diye belirtmiyoruz.ezberecilik başa bela.sizin sorununuzda böyle.yani teşhisi kendiniz koymalisiniz.neden bu sorun..cevabi bizde.lakin birçok meslektasim hala üzülerek belirtmeliyim ki ne yaptiğini bilmiyor.yani sizin gibiler...bilgi üretirsen değerlidir.kes kopyala yapistir.bu sahtekarliktir

emreavea

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Şu sitede kesss kopyala yapıştırı senden başka yapan kimse yok görüyorum ki ayrıca bu sorunu tamamen kendi bilgim ile çözdüm araştır bakalım aynı sorunu başka çözebilen var mı ?
Senin kes kopyala yapıştır yapıyorsunuz demen için önce bu sorunu benden önce başkasının yapması lazım yazdığın tüm konulardaki yorumlarını herkes biliyor tamamen ezbercilik..
Ayrıca sen sanıyorsun ki buraya her konu açan adam hiç birşey bilmiyor ama tam tersi emin olabilirsin ki buraya konu açan adam senden daha çok şey biliyor!! Bu sözlerin üzerine daha konuşacak bişeyin olduğunu sanmıyorum (adam)SARA

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
arkadaşlar kıonuya kimse mesaj yazmasın basit şeyle için kavga etmeyelim allah var gam yok

ankateknik

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bendede aynı sıkıntı var cihazım g920f download modda g920t olarak gozukuo ama cihaza g920f olarak işlem yapılabilio henüz sonuç bulamadım

adnanmirsad56

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar 35000000006 olmuş imei repair yapıldı patch yapıldı işlem ok yalnız sn-none ve sim kart okumuyor sim takınca sim kart eklendi yeniden başlat seçeneği çıkıyor fakat yeniden başlatınca sim okumuyor büyük bi ihtimal donanımsal arıza ama yazılımda bu şekilde başına gelen tecrübe edinen var mı ?
sn noyu düzelttiniz mi

netiletişim

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Şöyle bir durumdan kastın backup ki senin de bilmediğin bir şey var cihaz 350000000000006 olarak geldi anladın ?
Şuraya konu açmak istemememin tek nedeni senin gibi düz mantık uzaktan tecrübe etmemiş bilip bilmeden konuşan adamlardan kaynaklanıyor.
Ki düzelmez dediğin cihazı da düzelttim yazılımsal ve g920f g925f modellerinde kronik bir sorun haline gelmiş XDA-Gsmforumhosting sitelerine de bakarsan çözümünü bulamamışlar.,
Eline bu sorundan dolayı G920F-G925F cihazlar gelecektir elinize arkadaşlar ulaşın bana yardımcı olacağım tecrübe ile düz mantık ve boş konuşmadan.
ustam aynı sorun benimde başımda yardımcı olurmusun

netiletişim

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ustam aYNI SORUN BENDEDE VAR NASIL DÜZELTTİN