g935f u2 şebeke sorunu (1 Viewer)

reis4747

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ustalar halabnet diye bi sitede gördüm [h=3] diye yükleyip şebeke patch yapılıyormuş yalnız ücretli sanırım[/h]indiremedim bilgisi olan varmıdır

5G Bilişim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
evet ücretli dosya ama yakın zamanda boxlara güncelleme gelir ya downgrade ya da direkt olarak U2 patch yapabiliriz biraz daha sabır :)

beyda

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ustalar halabnet diye bi sitede gördüm diye yükleyip şebeke patch yapılıyormuş yalnız ücretli sanırım

indiremedim bilgisi olan varmıdır
Sırf bu dosya için üyelik alacaksan boşuna. Çünkü ben üye oldum indirdim yazılım u1 olan kısmı system sadece BL ve CP yani bize lazım olan modem bölümü U2. Bu da işimizi görmüyor yani. build prop ile versiyonu 6.0.1 olarak gösterebilirsin ama bu da bendeki cihazda işe yaramadı.Chimera bazısını sorunsuz yapıyor ama yedek almadan işleme başlama sakın

reis4747

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Sırf bu dosya için üyelik alacaksan boşuna. Çünkü ben üye oldum indirdim yazılım u1 olan kısmı system sadece BL ve CP yani bize lazım olan modem bölümü U2. Bu da işimizi görmüyor yani. build prop ile versiyonu 6.0.1 olarak gösterebilirsin ama bu da bendeki cihazda işe yaramadı.Chimera bazısını sorunsuz yapıyor ama yedek almadan işleme başlama sakın
saol usta en iyisi beklemek chimera işimizi görmedi

Eminalp

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Değerli dostlar bir gelişme olursa bizi BILGILENDIRIN z3x box um su an araştırıyorum bişey bulursam paylasrm sizde paylaşın herkese iyi günler u2drag sorununu cozelim

turkcellgsm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı

bu misal üzerinden bir deneme yaparmısınız. ben şimdi unlock açtım zoru zoruna bu şekilde aynı teknikle i repair deneyin.

Eminalp

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Kilit

Su attigin yazılımla kilit açabildin mi ve imel onarımı yapabildin mi

Eminalp

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Teşekkür ederim dostum bilgin için denicem dediğini elimde Z3x samsung var onla olur mu acaba